1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Kenan Özbek gibi büyük bir değeri yitirdik'
'Kenan Özbek gibi büyük bir değeri yitirdik'

'Kenan Özbek gibi büyük bir değeri yitirdik'

Diyarbakırspor Kulübü eski Başkanlarından Dr.Abdurrahman Yakut, Kenan Özbek'in ölümünün ardından bir taziye mesajı yayınladı.

A+A-

Diyarbakırspor'un ilk sporcularından, aynı zamanda yöneticiliğini ve başkanlığını yapmış olan Kenan Özbek'in vefatının ardından spor camiasından taziye mesajları geliyor.

Diyarbakırspor'un eski başkanı Dr.Abdurahman Yakut, Özbek'in vefatı dolayısıyla çok üzgün olduğunu belirterek "memleket çok önemli bir evladını kaybetmiştir' dedi.

BABADAN OĞULA DİYARBAKIRSPOR

Yakut, Özbek ailesinin Diyarbakır için çok önemli saygın bir aile olduğuna vurgu yaparak, "Babadan oğula bu memleket için hizmet etmiş değerli büyüğümüz Kenan Özbek'in vefatı hepimizi üzmüştür. Özbek ailesinin Diyarbakır için gerek ekonomik, gerekse kültürel ve sportif çok büyük katkıları olmuş bir ailedir. Kenan Özbek Diyarbakırspor'un ilk sporcularından, daha sonra yönetici ve başkanlığını yapmış  Diyarbakırspor için çok önemli bir değerdir. Babaları Hacı Abdurahman Özbek ve bir diğer oğulları İhsan Özbek' de Diyarbakırspor'a başkanlık yapmış büyük katkılar sağlamışlardır. Özbek ailesine derin sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun. Tüm Diyarbakırspor camiasına başsağlığı diliyorum."

HABERE YORUM KAT