1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kaza da yaralandı, Dayak yiyen Eşi koştu
Kaza da yaralandı, Dayak yiyen Eşi koştu

Kaza da yaralandı, Dayak yiyen Eşi koştu

Diyarbakır Adliyesi'nde eski eşi ile tartışan şahıs, önce karısını sokak ortasında tekme-tokat dövmeye başladı, ardından da kendini cezaevi aracının altına attı

A+A-

Diyarbakır Adliyesi'nde eski eşi ile tartışan şahıs, önce karısını sokak ortasında tekme-tokat dövmeye başladı, ardından da kendini cezaevi aracının altına attı. Kanlar içerisinde kalan kızgın kocanın yardımına yine eşi koştu.

ADLİYE ÇIKIŞINDA

Alınan bilgiye göre, olay dün sabah Diyarbakır Adliyesi önünde meydana geldi. Sabah saatlerinde A.Ç.'nin eski eşi olan H.A ile yeni eşi S.Ç. arasında tartışma çıktı. Adliye çıkışında A.Ç., karısı S.Ç.'ye sokak ortasında bağırarak tokat attı ve bu sırada eski eşi olan H.A. ve yakınlarına da saldırdı.

YARDIMINA KOŞTU

Tartışma nedeniyle kriz geçiren koca, kendini bir anda cezaevi mahkum’larını taşıyan cezaevi aracının altına attı. Cezaevi aracının şoförü kendini bir anda aracın altına atan şahsı görünce şok geçirirken A.Ç.'yi çevrede bulunan vatandaşlar ve polisler araç altından çıkardı. Cezaevi aracı hemen olay yerinden ayrılırken sebebi belirlenemeyen kavgadan dolayı sinir krizi geçiren A.Ç.'yi sakinleştirmek yine eşi S.Ç.'ye düştü.