1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayyum Yönetimi harıl harıl
Kayyum Yönetimi harıl harıl

Kayyum Yönetimi harıl harıl

Spor Toto 3.Ligde zor günler geçiren Diyarbakırspor kurtuluş umuduyla destek gecesini bekliyor.

A+A-

Kayyum Yönetimi, takımı Antalya Kemer'e Şato prestij oteline iki haftalık kampa gönderdikten sonra İstanbul yolunu tuttu.Destek ve dayanışma gecelerinde tüm hazırlıklar tamamlanmış durumda, Destek Gecesi için davetiye dağıtımları ve görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor.

Başta İstanbul il valisi,eski Diyarbakır valisi Hüseyin Avni Mutlu ile görüşme yapan yönetim, Mutlu'dan tam destek sözü aldı.Hem İstanbul hem de Ankara da ki düzenlenecek destek gecelerine katılması beklenen .Vali Mutlu ´Bu takım bizim takımımız,çocuklar bizim çocuklar takım ve gece için ne gerekiyorsa hazırım´ dedi.
         Ayrıca daha önce büyük destek sözü veren Şişli Belediye başkanı Mustafa Sarıgül, yardımcısı M. Ali Tüy ile  tekrar bir araya gelinecek, davetiyeler ve gece ile ilgili destek sözü alınacak.


        Fatih belediye başkanı Mustafa Demir'le ünlü işadamı Ali Ağaoğlu ile de bir araya gelen yöneticiler Genel Menajer Ramazan Kahramaner,Ali Güldamlası tüm sorunları ayrıntıları ile paylaşıp destek sözü aldılar. Ayrıca 2 günlüğüne İstanbul'daki görüşmelere iştirak eden teknik direktör Rafet İyem de takım hakkında genel bilgileri aktardı.
       Genel Menajer  Kahramaner ve Ali Güldamlası Meclis görüşmeleri için Ankara'ya ve Bursa daki hemşerilerimize davetiye için zaman kolluyorlar.En kısa zamanda da bu görüşmelerini yapacak olan ikili hazırlıkların son aşamaya geldiğini belirttiler.
       Kahramaner ve Güldamlas'ının Mecliste davet edecekleri  Başbakan  R.Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanı Ak parti genel başkan yarcımcısı A.Kadir Aksu, Cevdet Yılmaz, Hüsamettin Korkutata, Orman ve Tarım Bakanı M. Mehdi Eker, Diyarbakır Ak parti ve BDP milletvekilleri CHP Genel Başkan yardımcısı M. Sezgin Tanrıkulu oldukları kaydedildi.
        Ayrıca gecenin sanat kadrosu ve misafir sanatçıları netleşti.Bedri Ayseli,Kadri Göral,Kadir İpek ve Ebru yaşar. Misafir sanatçılar, Berdan Mardini, Aydın Aydın,Murat Kurşun.                                
Gazeteci ve Tv programcıları Tayfun Talipoğlu ve birçok sürpriz konuklarımız gecemize renk katacaklar.  

HABERE YORUM KAT