1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayyum sonunda atandı
Kayyum sonunda atandı

Kayyum sonunda atandı

Diyarbakırspor'da yılan hikyesine dönen Kayyum ataması sonunda gerçekleşti.

A+A-

Diyarbakırspor 'da 2 aydır devam eden ve bir türlü çözülemeyen kayyum ataması sonunda gerçekleşti.

8 Eylül'de yapılan kongrede yönetim oluşmadığı için 2 aydan beri sahipsiz olan Diyarbakırspor'un başına DİPFUD (Diyarbakırspor Proffesyonel  Futbolcular Derneği) Yönetim Kurulu üyesi Nurettin Uğur atandı.

DİPFUD Başkanı Ramazan Kahramaner yaptığı açıklamada, Nurettin Uğur'un atanmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek Tertemiz, şaibesiz bir Diyarbakırspor için Kayyum Başkanı Nurettin Uğur'un arkasında olacaklarını söyledi.

Kahramaner, hafta sonu Arsinspor ile deplasmanda oynanacak karşılaşma için tüm organizasyonun kendileri tarafından ayarlandığını sözlerine ekleyerek şunları söyledi: "Nurettin Uğur gerçekten beyefendi, güvenilir kişilği ile bu işin üstesinden gelecektir. DİPFUD Yönetim Kurulumuz üyesi olan Sayın Uğur'a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Biz Proffesyonel Futbolcular Derneği olarak sonuna kadar Sayın Uğur'un yanında olacağız. Bu konuyla ilgili Cumartesi günü bir basın açıklamamız olacak. Amacımız bu işe gövdemizi koyarak, Diyarbakırspor'u ligde tutmaktır. Ortalık yangın yerine dönmüş biz kesinlikle umutsuz değiliz. Önümüzde ki hafta deplasmanda oynanacak karşılaşma için tüm organizasyon, ulaşım, otel vs tümünü halletik. Bu haftadan itibaren inşallah takımımızın yükselişe geçmesi en büyük arzumuz. DİPFUD'd şu anda 1000'in üzerinde çocuğumuz gencimiz alttan yetişiyor. Onları yarınların Diyarbakırspor'u için planladık ve takımımızın gerçek kimliğine bürünmesi bu çocuklarımıza verdiğimiz değer ve önemle paralel başarının nasıl getireleceğini herkes görecek.  Bu konuda çok ciddi çalışmalarımız var, herkesten destek bekliyoruz.Tek sloganımız var, Diyarbakırspor için Gün bugündür, O'da bugündür diyoruz." dedi.

DİYARİNSESİ.ORG / ÖZEL HABER