1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kaymaz, Başbakan Davutoğlu’nu gelişini değerlendirdi
Kaymaz, Başbakan Davutoğlu’nu gelişini değerlendirdi

Kaymaz, Başbakan Davutoğlu’nu gelişini değerlendirdi

Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Diyarbakır

A+A-

Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’ı ziyaretinin halkı heyecanlandırdığını belirten Kaymaz, Başbakan’ın kenti sürekli ziyaret etmesini istedi. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, eşi Sare Davutoğlu, başbakan yardımcıları ve bakanlarla birlikte Diyarbakır’a yaptığı ziyaret Diyarbakır halkınının yanı sıra ilde bulunan sivil toplum kuruluşlarını da heyecanlandırdı.

Erdemliler Hareketi Diyarbakır İl Başkanı Atilla Kaymaz, Davutoğlu’nun kente gelmesi nedeniyle büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Çok sevindik. Dileğimiz milletin huzurudur. Her şey huzura bağlıdır. Sayın Başbakanımızın verdiği mesajlarda çok önemlidir. AK Parti nezdinde Başbakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız kentimize büyük değer veriyor” dedi.

Kaymaz, Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’a gelmesinin büyük bir mükafat olduğunu anlatarak, “Dinini, yurdunu vatanını seven bir adamdır sayın Başbakanımız. Diyarbakır’a ayrı bir önem veriyorlar. Sur içinde yaptığı ihya planı açıklaması da halkı oldukça memnun etti. Hele ki esnafın zarının karşılanacağı sözünü vermesi bizleri de mutlu etti. Sayın Başbakanımızın verdiği kardeşlik mesajı umarım birilerine ders olur” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT