1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayapınar'ın gençlere çağrı
Kayapınar'ın gençlere çağrı

Kayapınar'ın gençlere çağrı

Son 2 sezonda önce 3.Lig'denb,ardından da Bölgesel Amatör Lig'den düşerek Diyarbakır Süper Amatör Ligi'ne kadar gerileyen Kayapınar Belediyespor ,seçmeler düzenliyor.

A+A-

Futbol Şube Sorumlusu İsa Aslan, seçmelerde bölge gençlerinin öncelikleri olduğu, tüm gençlere kapılarının açık olduğunu belirtti.

 TESİSLER ALT YAPININ ÖNÜNÜ AÇACAK

Belediyenin yaptığı spor kompleksinin hizmete girmesiyle sporun birçok dalında faaliyet göstereceğini ve halkın hizmetinde olacağını belirten Futbol Şube Sorumlusu İsa Aslan,” Belediyemizin kente kazandırdığı spor tesisi faaliyete girmesiyle sporun birçok dalında halkımıza hizmet verecektir. Yönetim kurulumuz sporun amatörleşmesine ve daha fazla insana ulaşılması noktasında bir çalışma yürütecektir. Her kesimi kapsayıcı ve içinde hizmet anlayışını esas alan bir noktada sporun her dalında çalışmalarımız olacaktır. Bu anlamda tüm toplumsal kesimlere imkân sunacak çalışmalar önceliğimiz olacaktır “ dedi.

SEÇMELER 12 AĞUSTOS'TA YAPILACAK

İsa Aslan açıklamasında bu amaçla Süper amatör takım için seçmeler yapacaklarını belirterek,“ Futbol takımı için 12 Ağustos günü saat 17.00'de Kayapınar Belediye Spor Kompleksi yapacağımız seçmelere tüm gençlerimizi gelip yeteneklerini ortaya kaymalarını bekliyoruz. Daha çok gençlere ulaşmak için ilçe sınarlarımız içinde bulunun köylere ulaşarak buradaki gençlerimizi seçmelerimize davet ettik “ dedi.

HABERE YORUM KAT