1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayapınar Lisesi kızları 1. lig'de
Kayapınar Lisesi kızları 1. lig'de

Kayapınar Lisesi kızları 1. lig'de

Antalya'nın Alanya İlçesinde düzenlenen U16 Kapalı Alan 1. Lig ve 2. Lig belirleme müsabakaları tamamlandı.

A+A-
Diyarbakır İMKB Kayapınar Lisesi, kızlarda tüm rakiplerini geçerek adını 1. Lige yazarken, erkek takımı ise 2. Lig'de mücadele etme hakkını elde etti.
 
Çim Hokeyi Diyarbakır İl Temsilcisi Veysi Koyun, Antalya'da yapılan müsabakalarda büyük başarı örneği gösterdiklerini söyledi. Koyun, Diyarbakır İMKB Kayapınar Lisesi'nin hem kızlarda hem de erkeklerde büyük bir başarı elde ettiğini kaydetti.
 
KOYUN' ÜSTÜN BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ GÖSTERDİK'
 
Koyun, “Türkiye Hokey Federasyon Başkanlığı'nın faaliyet programında yer alan şampiyonaya iki takım olarak katıldık. Hem kızlarda hem de erkeklerde yer alan ekibimiz, üstün bir mücadele örneği göstererek başarılı oldu. Kızlarımız 1. Lig'de erkeklerimiz ise 2. Lig'de mücadele etme hakkını elde etti. 35 erkek ve21 kız takımın yer aldığı müsabakalarda büyük başarı örneği gösteren eklerimiz, 2016 sezonunda 1. Lig ve 2. Liglerde mücadele edeceklerdir” dedi.
 
Koyun, çok zor şartlarda müsabakalara hazırlanan ve hokey camiasının geleceğini belirleyen müsabakalarda başarı gösteren takımları kutladığını sözlerine ekledi.
 
Diyarinsesi.org/ Mustafa Göker
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT