1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayapınar Belediyespor futbol takımlarından büyük başarı
Kayapınar Belediyespor futbol takımlarından büyük başarı

Kayapınar Belediyespor futbol takımlarından büyük başarı

Kayapınar Belediyespor U-14 futbol takımı ligde oynadığı maçlar sonucu bölge şampiyonası katılım hakkı elde ederken, U 19 takımı ise ligde oynadığı on maçta namağlup olarak ligin iddialı takımları arasında girdi.

A+A-

Kayapınar Belediyespor ’un U-14 ve U-19 futbol takımları liglerinde aldıkları başarılı sonuçlar sonucu bölge şampiyonası gitme yolunda büyük avantaj elde ettiler.

 

U-14 futbol takımı ligde oynadığı maçlar sonucu 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alarak lige bir hafta kala bölge şampiyonası katılım hakkı elde etti. U-19 takımı ise ligde oynadığı 8 maçta 6 galibiyet ve 2 beraberlikle namağlup ligdeki istikrarlı oyununu sürdürüyor.


Takımların ligdeki duruları ve bölge şampiyonası hakkında bilgi veren takım hocası İsa Kartal,  “ Gençlerimizin başarısı spor kamuoyu tarafından takdirle karşılandığı gibi çoğu futbolcumuz şimdiden birçok üst liglerdeki takımların gözdesi haline gelmiş durumda. U-14 takımımız bölge şampiyonasına gitme hakkını elde etti, U-19 takımız ise aldığı başarılı sonuçlarla aynı başarıyı gösterecektir.  Bu kentin çocuklarına imkân verildiği zaman başaramayacağı hiçbir şey yoktur” şeklinde konuştu. 

 

e9f484ff-2449-4e3e-baf6-2ad00bd7457c.jpg

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler