1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kayapınar Belediyesi'ne plaket
Kayapınar Belediyesi'ne plaket

Kayapınar Belediyesi'ne plaket

İlköğretim okulları arası voleybol maçlarında bölge birincisi olan Mehmet İçkala İlk Öğretim Okulu takımı katkılarından dolayı Kayapınar Belediyesi'ne teşekkür plaketi verdi.

A+A-
Diyarbakır'da düzenlenen ilköğretim okulları arasında yapılan voleybol turnuvasında birinci olduktan sonra Bitlis'te 22-25 Şubat tarihleri arasında yapılan bölge şampiyonasında kadınlarda bölge birincisi, ereklerle bölge ikincisi olan Mehmet Mehmet İçkala İlk Öğretim Okul yönetimi Kayapınar Belediyesi'ne teşekkür plaketi verdi. Belediye adına plaket Başkan Yardımcısı İhsan Avcı'ya verildi. Başkan Yardımcısı İhsan Avcı, belediye olarak her zaman yetenekli gençlerin yanında olduklarını ve bu yönlü katkılarının devam edeceğini söyledi.
 
Çalışmalarında Kayapınar Belediyesi'nin büyük bir katkısının olduğunu belirten voleybol takımlarının çalıştırıcısı Hüsamettin Varan,” Özellikle idman konusunda belediyenin spor tesisinde çalışmalarımızı yapmamız için imkân sağladılar. Zaten sporcularımızın çoğu belediyenin spor tesisinde voleybol eğitimi alan çocuklar. Bu anlamıyla belediyenin katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz “ şeklinde konuştu. Bölge birincisi olan takımlar hafta sonu Dersim'de yapılacak Türkiye elemelerine katılacaklar.
 
 

HABERE YORUM KAT