1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kayapınar Belediyesi'ne kutlama ziyaretleri sürüyor
Kayapınar Belediyesi'ne kutlama ziyaretleri sürüyor

Kayapınar Belediyesi'ne kutlama ziyaretleri sürüyor

GAP Belediyeler Birliği yönetim kurulu Kayapınar Beledeyesi'ni ziyaret ederek Eş Belediye Başkanları Mehmet Ali Aydın ve Fatma Arşimet'e yeni görevlerinde başarılar dilediler.

A+A-

GAP Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ahmet Ertak ve yönetim kurulu üyeleri Kayapınar Belediyesi'ni ziyaret ederek Eş Belediye Başkanları Mehmet Ali Aydın ve Fatma Arşimet'i başkan seçildikleri için kutladılar.

Ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür eden Eş Belediye Başkanı Mehmet Ali Aydın “ Bölgede yerel yönetimlerin koordinasyonunun sağlayan çatı örgütü olan GAP Belediyeler Birliği bundan sonrada büyük görevler düşmekte. GAP Belediye Birliği Kürt siyasal hareketi belediyeciğinin demokratik üzerlik paradigmasının çatı örgütlemesi görevi görmesi anlamıyla önemli bir oluşum. Bu anlamıyla yeni dönemde birlikte çalışmayı güçlendirerek sürdüreceğiz “ şeklinde konuştu. Eş Başkan Fatma Arşimet ise yaptığı konuşmada,  “ GAP belediye birliğinin yerel yönetimlerde güzel çalışmalar yapmakta. Yeni süreçte bu deneyimlerden yararlanacağız “ dedi.

Birlikte çalışmayı sürdüreceğiz

GAP Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ahmet Ertak, “ Halkın iradesiyle seçilen başkanlarımızla ünümüzdeki dönemde birlikte çalışma ve halka hizmeti sürdüreceğiz. Birlik belediyelerin ortak çalışma ve birlikte hareket etme görevini bu dönemde sürdürecektir “ şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT