1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kayapınar Belediyesi'nden engellilere iftar
Kayapınar Belediyesi'nden engellilere iftar

Kayapınar Belediyesi'nden engellilere iftar

Kayapınar Belediyesi'nce kentteki engellilere iftar verildi. Bir düğün salonunda düzenlenen ve yaklaşık 400 kişinin katıldığı iftarda konuşan Belediye Başkan vekili Mahmut Dağ, dezavantajlı guruplara yönelik hizmetin her zaman öncelikleri olduğunu söyledi

A+A-

Bir düğün salonunda düzenlenen ve yaklaşık 400 kişinin katıldığı iftarda konuşan Belediye Başkan vekili Mahmut Dağ, dezavantajlı guruplara yönelik hizmetin her zaman öncelikleri olduğunu söyledi. Ramazanda bir iftar yemeğinde engellilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Dağ, şöyle dedi: "Bu buluşma aynı zamanda engelli vatandaşlarımızın sorunları dinlemek ve yapılacak hizmetler konusunda görüş ve önerilerini almak açısından da çok önemli. Hizmetlerde toplumdaki tüm kesimlerin öneri ve görüşlerini alarak uygulama çabasında olduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da engelli vatandaşlarımızın sorunları çözme yönündeki gayretimiz sürecek." Dağ, tek tek masaları dolaşarak engellilerle yakından ilgilendi, sorunlarını dinledi. İftar sonrası engelliler servis araçlarıyla evlerine bırakıldı.

Ramazanda bir iftar yemeğinde engellilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Dağ, şöyle dedi:

"Bu buluşma aynı zamanda engelli vatandaşlarımızın sorunları dinlemek ve yapılacak hizmetler konusunda görüş ve önerilerini almak açısından da çok önemli. Hizmetlerde toplumdaki tüm kesimlerin öneri ve görüşlerini alarak uygulama çabasında olduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da engelli vatandaşlarımızın sorunları çözme yönündeki gayretimiz sürecek."Dağ, tek tek masaları dolaşarak engellilerle yakından ilgilendi, sorunlarını dinledi.İftar sonrası engelliler servis araçlarıyla evlerine bırakıldı.

HABERE YORUM KAT