1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kayapınar Belediyesi’nden asfalt çalışması
Kayapınar Belediyesi’nden asfalt çalışması

Kayapınar Belediyesi’nden asfalt çalışması

Kayapınar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2016 yılı çalışma programı kapsamında kaldırım ve alt yapı sorunları çözülen bölgelerde asfalt çalışması başlattı. Çalışmayla 80 bin ton asfalt dökümü yapılacak.

A+A-

Kayapınar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü alt yapı ve kaldırım sorunu çözülen yeni yerleşim bölgelerinde asfalt çalışması başlattı.

Çalışmayla 80 bin ton asfalt serimi yapılacak. Çalışma bölgesini ziyaret eden Kayapınar Belediyesi Eş Başkanları M. Ali Aydın, Fatma Arşimet ve Başkan Yardımcısı Nihat Salmış çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi aldılar. Çalışmayla yeni yerleşim bölgelerinde asfaltsız yol kalmayacağını belirten Eş Başkan M. Ali Aydın, “ Geçen yıl büyük bir emek ve gayretle 100 bin ton asfalt çalışması yaptık. Bu yıl ise 80 bin ton asfaltı dökümü yapılacaktır.

Yeri yerleşim bölgelerinde aynı şekilde kaldırım ve yeni yol açma çalışmalarımız devam ediyor. Siyasal iktidarın bütün karalama kampanyalarına karşı çalışmalarımızı daha çok artırarak sürdüreceğiz. Siyasal iktidarın yönelimleri halkımıza hizmet etmemizi engel olamayacaktır” şeklinde konuştu. 
Önceliğimiz halka hizmettir 

Eş Başkan Fatma Arşimet ise yaptığı açıklamada,  “ Yeni yerleşim bölgelerimizde çalışma başlattık.

Asfalt çalışması yanında kaldırım çalışması sürüyor. DBP belediyeleri olarak her zaman halkımızın hizmetinde olacağız.  Halkımızda birlikte örnek bir kent oluşturma çabamız devam edecektir” dedi 

 

HABERE YORUM KAT