1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Katiller ortaya çıkarılsın
Katiller ortaya çıkarılsın

Katiller ortaya çıkarılsın

Yaklaşık 2 yıl önce Gazi Caddesi üzerinde bulunan kuyumcu dükkanını soyan hırsızlar tarafından öldürülen Şeymus Ödoğlu'nun yakınları, “Yetkililerden katillerin ortaya çıkarılmasını ve gerekli cezanın verilmesini istiyoruz. Ancak bu şekilde adaletin tecell

A+A-

DİYARBAKIR'ın Sur ilçesinde 2 yıl önce iş yerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden kuyumcu Şehmus Ödoğlu'nun cinayet zanlılarının bulunamaması ailelerin tepkisine neden oldu.

Yaklaşık 2 yıl önce Sur ilçesi Gazi Caddesi üzerinde bulunan kuyumcu dükkanını soyan hırsızların iş yeri sahibi Şeymus Ödoğlu'nun öldürmesinin ardından faillerinin bulunamamasına Ödoğlu ailesi tepki gösterdi. Ödoğlu ailesi, Şehmus Ödoğlu'nun öldürülme olayına karışan kişilerin bulunması için yetkililerden yardım talebinde bulunarak, “Şeyhmus Ödoğlu, genç yaşta menfur bir cinayete kurban gitti. Olayın üzerinden yaklaşık iki yıla yakın bir zaman geçmesine rağmen henüz bir gelişme sağlanamadı. Yetkililerden katillerin ortaya çıkarılmasını ve gerekli cezanın verilmesini istiyoruz. Ancak bu şekilde adaletin tecelli edeceğine inanıyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT