1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kasım Çakmak'ın gözü A takımında
Kasım Çakmak'ın gözü A takımında

Kasım Çakmak'ın gözü A takımında

Yeni Diyarbakırspor’un alt yapısında yetişen, Yeşil – kırmızılı kulübün çeşitli yaş kategorilerinde oynayan başarılı genç golcü futbolcu Kasım Çakmak hedefinin A takımında oynamak olduğunu söyledi.

A+A-

13 Yaşından beri Yeni Diyarbakırspor’un alt yapısında attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken Kasım  Çakmak, yaptığı açıklamada, “ Şimdi artık kulübümüz  Diyarbekirspor oldu.

 

Şu ana kadar külübümün alt yapısında  çeşitli kategorilerinde mücadele ettim. Mevkim forvet devamlı gol atmayı ve asist yapmayı düşünüyorum. 17 Yaşına yeni girdim bugüne kadar resmi olarak 70 – 80 gol attım.küçüklüğümden beri hep gol atmayı attırmayı düşünüyorum. Hacalarım benim mevkimin adamı olduğum için hep forvet hattında oynattılar. Bende onların bana verdiği görevleri  harfiyen yerine getirdim. Gollerimi sıraladım, önemli olan takımınla birlikte sahaya çıktığında galip gelmeyi düşünmek.Bunun içinde gol atmak gerekiyor. Gol atmakta takımın devamlı atak oynamasına neden oluyor. Benim  hedefim Yeşil – Kırmızılı formam ile A takımında oynamak ve gollerimide orda atmak istiyorum “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler