1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Karpuz Bedava
Karpuz Bedava

Karpuz Bedava

Osmaniye'de bir Turkcell bayiisi, satışlarını artırmak için ilginç promosyona başladı: Hazır kart alana karpuz bedeva. Promosyon sadece karpuzla sınırlı değil.

A+A-

Osmaniye'de, Turkcell Extra Merkezi olarak hizmet veren Kýlýç Ýletiþim, müþterilerine promosyon olarak karpuz veriyor.Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Kýlýç iletisim Turkcell Extra Merkezi, Turkcell Hazýr Kartlý hat alan her müþterisine karpuz ve kola, Milli Piyango bileti gibi çeþitli promosyon veriyor.

Kýlýç Ýletiþim sahibi Serdar Kýlýç, "Vatandaþlarýn Turkcell'e olan ilgisini daha da artýrmak ve avantajlarýný hatýrlatmak amacýyla böyle bir kampanya baþlattýk. Bu ilginç kampanya ile dikkatleri Turkcell'e çekmeyi hedefliyoruz" dedi.Kýlýç, Turkcell'de kampanyanýn her zaman devam ettiðini belirterek, "Turkcell'de bir kampanya biter bir diðeri baþlar. Bende böyle bir ilginçlik düþündüm. Bildiðiniz gibi Türkiye'de olduðu gibi þehrimizde de Turkcell her geçen büyüyen bir iletiþim sektörü konumuna geldi. Biz Kýlýç Ýletiþim olarak zaten çok farklý þekillerde var olan kampanyalara destek olmak amacýyla böyle bir uygulamaya baþladýk. Vatandaþlarýmýzýn ilgisinden oldukça memnunuz" þeklinde konuþtu.