1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Karlıova Feshane'de tanıtılacak
Karlıova Feshane'de tanıtılacak

Karlıova Feshane'de tanıtılacak

BİNGÖL - İstanbul Feshane'de düzenlenecek olan Bingöl tanıtım günleri için Karlıova ilçesi de hazırlıklarını tamamlayarak tanıtımın yapılacağı 13-16 Kasım gününü beklemeye başladı.

A+A-

Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin, feshanede yapılacak olan Bingöl tanıtım günleri için kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşlarından bilgi alışverişi yapılmak amacıyla bir toplantı düzenledi.

Toplantıya Belediye Başkanı Veysi Bingöl, kurum amirleri, mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı. Bingöl tanıtım günleri için feshanede stant açacak olan Karlıova Kaymakamlığı ve Karlıova Belediyesi burada Karlıovayı tanıtacak ürünler ve yemeklerin yanı sıra güneşin doğuşunun tanıtımını yapacak.

Konu hakkında bir açıklama yapan Kaymakam Yetgin, İstanbul'da Karlıova'yı en güzel şekilde tanıtmak için toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi. Kaymakam Yetgin, "Yemeklerimiz ve doğal güzelliklerimizi sergileyerek Karlıova'yı İstanbul'da tanıtacağız. Karlıova balını, tulum peynirini, yemeklerini, doğal güzelliklerini ve dünyada güneşi çıplak gözle izlenen en güzel yerlerden biri olan Bingöl dağlarını güzel bir şekilde tanıtarak, ilçeyi merak edenleri güzelliklerimizle doyuracağımıza inanıyorum" dedi.

Kaymakam Yetgin, toplantının ardından katılımcılara teşekkür etti.


(HS-YRT-MO-Y)

HABERE YORUM KAT