1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Karagül sezon finalinde, Ebru gerçeği öğrendi!
Karagül sezon finalinde, Ebru gerçeği öğrendi!

Karagül sezon finalinde, Ebru gerçeği öğrendi!

Karagül 88. bölüm ile dün akşam sezona ara verdi. Cuma günlerinin reyting rekortmeni dizisi Karagül'ün son bölümünde Ebru çocuğu ile ilgili gerçeği öğrendi. Peki bu durumda konakta nelere sebep oldu? Karagül 88. bölüm sezon finali ve ayrıntıları.

A+A-

Fox Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Karagül dün akşam 88. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. 3 sezon boyunca yayınlandığı akşamın en çok izlenen dizisi olan yapımın, başarısını gelecek sezona taşıyıp taşımayacağı ise merak konusu.


 88. bölüm ile sezon finali yapacak olan Karagül'de Ebru oğluyla ilgili gerçeği öğreniyor. Peki sonuçları ne oluyor? Karagül 88. bölüm sezon finali 12 Haziran Cuma akşamı Fox TV ekranında..

KARAGÜL 88. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Oğlunun mezarının boş olduğunu gören Ebru artık yayından fırlamış bir ok gibidir ve bunu sonuna kadar araştırır. Ve beklenmedik bir sonuca, oğlunun sözde mezarının Kendal tarafından alındığı bilgisine ulaşır. Artık, Ebru önüne kim ve ne çıkarsa çıksın durmamaya kararlıdır.
 
Soluğu Gaziantep’te Kendal’ın yanında alır. Ebru ve Kendal için büyük hesaplaşma günü gelip çatar. Ebru oğlunun peşinden koşarken, Narin İstanbul’da olan olaylardan habersiz bir şekilde Oğuz’la evliliğe doğru giden ilk adımı atmak için hazırlık yapmaktadır. Çocuklarına rağmen kararlı adımlarla birbirlerine doğru yürüyen Oğuz ve Narin’in söz gecesi, Baran’ın zamansız konağa dalmasıyla bölünür.
 
Baran için gerçeklerle yüzleşme zamanı gelip çatar. Diğer yandan Kenan, Kendal’ı avucunda oynatmaya devam eder. Kendal, Kenan’la hesaplaşmak için Kenan’ın konağını basar. Ancak Kenan, Kendal’ın bütün hamlelerine rağmen kararlı bir şekilde ve ağır adımlarla hedefine doğru yürümektedir. Kendal artık iyice köşeye sıkışır.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler