1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Karagül 109. bölümüyle ekranlara geliyor
Karagül 109. bölümüyle ekranlara geliyor

Karagül 109. bölümüyle ekranlara geliyor

Karagül dizisi izleyicilerine yine yepyeni bölümlerle gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Karagül'ün bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Karagül 109. bölümden detaylar..

A+A-

Fox TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi karagül herkesi ekrana kilitlemeye devam ediyor.. Cuma akşamları yayınlanan dizinin 109. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Karagül 109. bölümde neler olacak? İşte yeni bölümden ilk detaylar..

Karagül heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelecek. 109. yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizide Şamverdi konağında yangın çıkıyor. İşte yeni bölüm fragmanı...

KARAGÜL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sabri’nin intikamını Merdan’ı öldürerek alan Melek artık kendisi için biçtiği kadere adım adım yürümektedir. Ancak Rüstem ve Gülizar bu hesabı bu kadar kolay kapatmaya niyetli değillerdir. Kendi canı yanan Rüstem aynı acıyı Şamverdi ailesine yaşatmak için harekete geçer ve Baran’ı o sırada yanında olan Ebru ile birlikte kaçırır. 

Rüstem’in artık hiç şakası yoktur. Baran ölümle burun buruna gelmiştir. Ebru ve Baran girdikleri bu ölüm kapanından kurtulabilecekler mi? Ölüm yürüyüşüne devam eden Melek, Şamverdi ailesinin kaderini kökünden değiştirmek üzere olduğunun farkında değildir. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler