1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Karadeniz ve Mutlu ailelerinin mutlu günü
Karadeniz ve Mutlu ailelerinin mutlu günü

Karadeniz ve Mutlu ailelerinin mutlu günü

DİYARBAKIR- Diyarbakır Dicle Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Fazıl Karadeniz'in oğlu İnşaat Mühendisi Serkan Karadeniz ile Mehmet Emin Bahadır'ın kızı Ümüt Bahadır düzenlenen bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi.

A+A-

Diyarbakır'ın siyaset, sanat, spor ve iş çevrelerinin tanınmış simalarını bir araya getiren düğün törenine, yaklaşık bin kişi katıldı. Kayınbiraderinin düğününde ev sahipliği yapan Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Prof. Dr. Yusuf Yağmur gelen misafirleri kapıda karşıladı.

Halayların çekildiği düğünde gelin ile damadın sahneye çıktığı sırada davetliler çifti dolar yağmuruna tuttu. Düğüne Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Remzi Nigiz, Prof. Dr. Celal Deveci, Prof. Dr. Halil Hoşgören, Prof. Dr. Celal Ayaz, Prof. Dr. Erhan Ünlü, Prof. Dr. Halil Kaya, Prof. Dr. Beyza Kaya, Prof. Dr. Hayrullah Yılmaz, Prof. Dr. Giray Topal, Dicle Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanı Necdet Yılmaz ,iş adamı Aziz Can, iş adamı Veysi Erdem, iş adamı Ata Şen, Avukat Zeynep Canoruç, Tarihi Hasanpaşa Hanı Başkanı Sait Özkal, Güneydoğu Demokrasi Derneği kurucu başkanı Avukat Mustafa Canoruç, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ile gelin ve damadın çok sayıda yakını katıldı. Genç çiftin nikah şahitliğini Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Prof. Dr. Yusuf Yağmur ve Eczacı Zeynep Erdoğmuş yaptı.

 

(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT