1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Karadayı efsanesi final bölümüyle gözyaşlarına boğdu!
Karadayı efsanesi final bölümüyle gözyaşlarına boğdu!

Karadayı efsanesi final bölümüyle gözyaşlarına boğdu!

Ay Yapım yapımcılığında, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat'ın yazdığı "Karadayı" efsanesi yayaınlanan 115. final bölümü ile sona erdi. Karadayı final bölümü ile izleyicileri ağlattı. Dizide Nazif Kara'nın, Mahir'i

A+A-

ATV'nin üç yıldır zirveden inmeyen reyting rekortmeni dizisi "Karadayı" 15 Haziran Pazartesi günü yayımlanan 115'inci bölümüyle sona erdi. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı dizi Karadayı final bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. 

Türk televizyon tarihinin efsane yapımları arasında yerini alan Karadayı'nın finalinde Mahir ve Kara ailesinin neler yaşayacağı büyük bir merakla bekleniyordu. eride ve Kara ailesi Mahir'in mezarı başında ekrana geldi. Mahir'e gözyaşlarıyla veda eden ailesinin görüntüleri izleyenleri şaşkına çevirdi. Mahir ve Feride'nin oğullarının ilk kez ekrana geldiği tanıtımda küçük çocuğun Mahir'in mezarına çiçek koyması yürekleri dağladı. Nazif Kara'nın, Mahir'in ölümünden sonra artık o evde yaşayamadıklarını belirten sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğdu.


 Mahir ve Feride uğruna verdikleri savaşı kazanmışlardır. Bütün kötüler cezalarını çekmiştir. Tam beş yıl geçmiş ve Mahir’in tahliye günü gelip çatmıştır. Bu beş yılda Mahir içerdeyken sevdikleri yepyeni hayatlar kurmuş, çocuklar büyümüştür. Feride ve tüm sevenleri Mahir’in özgürlüğe kavuşmasını hasretle heyecanla beklemektedir.

Geçen günler ve yıllar Karadayı’nın unutulup gitmesine yetmemiştir. Aksine hapislik günleri Karadayı efsanesini daha da büyümüş halk kahramanına dönüşmesine neden olmuştur. Sadece ailesi değil kendi dünyalarında adalet bekleyen insanlarda Karadayı’nın çıkışını heyecanla beklemektedir. Bu durum Mahir’in ve Feride’nin yeniden başlama, temiz bir hayat kurma umutlarına gölge düşürmektedir. Herkesin beklediği gibi kabadayılığa devam etmek istemeyen Mahir için bu durum içinden çıkılmaz bir hal almak üzeredir...

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler