1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Karadayı 113.bölüm
Karadayı 113.bölüm

Karadayı 113.bölüm

ATV'nin fenomen dizisi Karadayı 113.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Karadayı'nın yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor! Yeni bölümde ne gibi süprizler yaşanacak! Karadayı 113.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..

A+A-
ATV'nin büyük beğniyle izlenen dizisi  Karadayı 113.bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Karadayı'nın yeni bölümünde neler yaşanacak! Mahir ve Feride'yi ne gibi süprizler bekliyor! Karadayı 113. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..
 
Karadayı son bölüm özeti
 
Bütün kötülüklerine rağmen Mehmet Saim'in ölümü Feride'yi derinden sarsmıştır. Ailesinden yaşayan kimsesi kalmamıştır. Acıyı ve öfkeyi bir arada yaşayan Feride'nin tek dileği kalan bütün suçluların cezalarını çekmeleridir. Her şeyi başlatan ve elini kolunu sallayarak kötülüklerine devam eden Turgut'un artık yakalanması gerekmektedir. Feride ve Mahir, Turgut'un parmak izlerinin peşine düşerler.
 
 
Turgut da bu sırada kendisini ipe götürecek parmak izlerini bulmaya çalışmaktadır. İzlerin Belgin'de olduğundan emin olmuştur. Başı iyice belada olan Belgin kaçmaktan başka çaresi kalmamıştır. Yurt dışına gidip izini kaybettirmeyi planlamaktadır. Sahte pasaport çıkarttırmayı başarsa da sınıra kadar onu koruyacak bir güce ihtiyacı vardır.
 
 
Parmak izlerinin karşılığında Mahir'den yardım ister. Mahir Belgin'in teklifini kabul edip ona yardım edecek midir? Turgut'un Mahir ve Feride'yi durdurmak için yeni planı nedir? Parmak izleri kimin eline geçecektir? Yasin'den kurtulan Necdet'in de bir kaçış planı vardır. Ayten ve kızıyla birlikte uzaklara gidip izini kaybettirecektir. Bunun için önce Ayten'i ikna etmek zorundadır. Ayten'in kendisini tehdit eden Necdet'le gitmeye hiç niyeti yoktur bebeği de vermek istememektedir. Orhan'dan yardım ister. Ayten, Necdet'ten kurtulmayı başarabilecek midir?
 
 
 
Kenan İmirzalıoğlu
 
Mahir Kara
 
Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı. 
 
Bergüzar Korel
 
Feride Şadoğlu
 
Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi. 

HABERE YORUM KAT