1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Karadayı 112.bölüm
Karadayı 112.bölüm

Karadayı 112.bölüm

ATV'nin fenomen olan dizisi Karadayı 112.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Karadayı'nın yeni bölümünde Feride ve Mahir, Turgut'un parmak izlerinin peşine düşerler! Mahir ve Feride, Turgut'un parmak izlerini bulabilecek mi? Karadayı 112.bölüm fragmanı

A+A-
ATV'nin en çok izlenen dizilerinden Karadayı 112.bölümüyle izleyicisyle buluşuyor. Karadayı'nın yeni bölümünde Bütün kötülüklerine rağmen Mehmet Saim'in ölümü Feride'yi derinden sarsmıştır. Acıyı ve öfkeyi bir arada yaşayan Feride'nin tek dileği kalan bütün suçluların cezalarını çekmeleridir! Feride ve Mahir, Turgut'un parmak izlerinin peşine düşerler!  Parmak izleri kimin eline geçecektir? Karadayı 112.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar..
 
Karadayı 112.bölüm özeti
 
Bütün kötülüklerine rağmen Mehmet Saim'in ölümü Feride'yi derinden sarsmıştır. Ailesinden yaşayan kimsesi kalmamıştır. Acıyı ve öfkeyi bir arada yaşayan Feride'nin tek dileği kalan bütün suçluların cezalarını çekmeleridir. Her şeyi başlatan ve elini kolunu sallayarak kötülüklerine devam eden Turgut'un artık yakalanması gerekmektedir. Feride ve Mahir, Turgut'un parmak izlerinin peşine düşerler. Turgut da bu sırada kendisini ipe götürecek parmak izlerini bulmaya çalışmaktadır. İzlerin Belgin'de olduğundan emin olmuştur. 
 
Başı iyice belada olan Belgin kaçmaktan başka çaresi kalmamıştır. Yurt dışına gidip izini kaybettirmeyi planlamaktadır. Sahte pasaport çıkarttırmayı başarsa da sınıra kadar onu koruyacak bir güce ihtiyacı vardır. Parmak izlerinin karşılığında Mahir'den yardım ister. Mahir Belgin'in teklifini kabul edip ona yardım edecek midir? Turgut'un Mahir ve Feride'yi durdurmak için yeni planı nedir? Parmak izleri kimin eline geçecektir?
 
 
Yasin'den kurtulan Necdet'in de bir kaçış planı vardır. Ayten ve kızıyla birlikte uzaklara gidip izini kaybettirecektir. Bunun için önce Ayten'i ikna etmek zorundadır. Ayten'in kendisini tehdit eden Necdet'le gitmeye hiç niyeti yoktur bebeği de vermek istememektedir. Orhan'dan yardım ister. Ayten, Necdet'ten kurtulmayı başarabilecek midir?
Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT