1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda'da silahlar konuşuyor!
Kara Sevda'da silahlar konuşuyor!

Kara Sevda'da silahlar konuşuyor!

Çarşamba akşamının iddialı dizisi Kara Sevda yeni bölüm ile ekrana geliyor. Bu hafta Kara Sevda 24. bölüm fragmanı yayınlanmıştı.

A+A-

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı Kara Sevda dizisi 24. yeni bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen "Kara Sevda" adlı dizinin 24. bölüm fragmanı, geçtiğimiz akşam Star TV ekranlarından izleyiciyle buluştu. 

Önüne konan görüntülerden sonra Emir, Nihan'ın gitmesine engel olmak ister ama Nihan Emir'i terk etmekte kararlıdır. Kemal'le birlikte bu oyunu bitirmeye giden süreçte ilk adımı atarlar ama Emir küçük bir oyunla Nihan'a mecburiyetlerini hatırlatır. Nihan sarsılsa da, bu sefer ailesine rağmen yolundan dönmez. Ozan'ın masumiyetini herkese ispatlamayı aklına koymuştur. Emir, Nihan'ı kesin olarak durdurmanın bir yolunu ararken, Kemal'le arasındaki ipler de iyice gerilir. 

KARA SEVDA 24. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Nihan ve Kemal birlikte olacakları günün umuduyla yeniden doğmuş gibidir. En büyük destekçileri yine Leyla'dır ama o da Emir'in yapabileceklerinden tedirgindir. Kemal bir yandan hala şantajcının kim olduğunu ararken, Emir de kardeşi olmasıyla ilgili Tufan'ı sıkıştırır. Emir, gerçeklerden emin olana kadar Tufan'ı zor zamanlar beklemektedir. Galip ise aile sırlarını ortaya döktüğü için Kemal'e hala öfkelidir. O öfkeyle eli Kemal'in ailesine uzanacaktır.

Nihan'ın Emir'den boşanmak istemesi evde büyük olay yaratır. Ozan, Nihan'a kati bir şekilde sırt çevirirken, Zeynep, evdeki büyük sırla ilgili daha da meraklanır. Emir'e yaklaşmak istediğinde Emir, bu sefer Zeynep'i görecek halde değildir. Zeynep, Nihan giderse Emir'i kaybedeceğini bir kez daha anlar. Nihan gibi Kemal de birlikte olacakları günün hazırlığı içindedir. Bunu fark eden Asu panikler ve soluğu Fehime'nin yanında alır. İkisine engel olmak için her şeyi yapmaya hazırdır.  

Yayın Günü: 30 Mart Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

KARA SEVDA 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Siz hiç kara sevda'ya tutuldunuz mu?

Kara Sevda'da; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi ekrana gelecek. Dizide, Kemal ve Nihan'ın bir gecede değişen hayatlarına damga vuran isim ise varlıklı bir ailenin oğlu olan Emir Kozcuoğlu (Kaan Urgancıoğlu) olacak. 


Sürükleyici hikayesiyle  milyonları ekran başına toplayacak dizide masalsı bir aşk, çarpıcı bir anlatım dili ve güçlü oyunculuklarla ekrana taşınacak. 

Senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün kaleme aldığı kadrosunda ayrıca; Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen'in yer aldığı Kara Sevda 30 Mart Çarşamba günü Star TV'de izleyiciyle buluşacak.

HABERE YORUM KAT