1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 34. bölüm fragmanlarında Kemal ve Asu nişanlanıyor!
Kara Sevda 34. bölüm fragmanlarında Kemal ve Asu nişanlanıyor!

Kara Sevda 34. bölüm fragmanlarında Kemal ve Asu nişanlanıyor!

Star Tv ekranında yayınlanan sevilen dizi Kara Sevda 34. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen silgiyle takip edilen dizi Kara Sevda 34. yeni bölüm fragmanlarında Kemal ve Asu nişanlanıyor.

A+A-

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk gibi ekranın sevilen yüzlerinin yer aldığı Kara Sevda 34. bölüm fragmanları yayınlandı. Kara Sevda 34. bölüm fragmanları ile 8 Haziran Çarşamba 20:00'da Star Tv ekranında...
 
KARA SEVDA 34. BÖLÜM ÖZETİ
 
KEMAL VE ASU NİŞANLANIYOR!

 
Asu’nun, Emir’in elinden kurtulmak için ortaya attığı sırrın şiddeti, daha ilk anda tahmin edemediği bir boyuta ulaşır. Nihan, sevdiği adamın canı için hayatının en zor kararını verir. Kemal, Emir ve Nihan’la geri dönüşü olmayan bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşmenin en büyük kaybedeni Nihan olacaktır. 
 
Kemal’in öfkesi Asu’nun bütün çabalarına rağmen dinmez. Zeynep, Kemal’i karşısında bulduğunda büyük bir sınav verir. Öte yandan Nihan’la Emir arasındaki hesaplaşma Ozan’a kadar uzanır. Sarsılan dengeler,  Emir’i bütün sorunlarını çözecek yepyeni ve büyük bir plan yapmaya iter ve Asu’yla yeni bir pazarlık masasına oturur. Ozan ise Zeynep’in yönlendirmeleriyle hayatının en yanlış kararını alır.
 
Kara Sevda 34. bölüm 2. fragmanı

 
Kemal’le Nihan arasında, Nihan’ın Emir’e dönüşüyle başlayan kırılma, yaşayacakları son olayla büyük bir uçuruma dönüşür. Nihan’ı hayatından kazıyıp atma zamanı gelmiştir. Kemal, Asu’nun hayatıyla ilgili büyük bir savaş verdiğinden habersiz, geleceğini Asu’yla birlikte kurmaya karar verir. 
 
Kara Sevda 34. bölüm 3. fragmanı

 
Nihan bu haberi aldığında yüreğinin ağrısı taşıyamayacağı kadar ağırdır. Aldığı nefes bile içinde başlayan yangına rüzgar olur. Kemal’le Nihan karşı karşıya geldiğindeyse iki kara sevdalı kalplerindeki aşka rağmen birbirlerinden çok uzak iki noktadadır. 
 
Emir, büyük planını noktalayabilmek için Kemal’in nişan gecesinde son bir adım atmalıdır. Asu, en mutlu gününde Emir’in gölgesini üstünde hissederken; Kemal ise Asu’yla nişanlanmadan önce Nihan’la bir araya gelir. Birbirlerine veda ettiklerini düşünseler de, kaderleri onları asla koparmayacaktır.
 
--2209316.jpeg
 
Kemal’le Asu’nun nişan gecesi, Kemal’le Nihan’ın kara sevdasına bir düğüm daha atarken; büyük bir fırtınanın yaklaştığını haber eden rüzgar çoktan başlamıştır. 
 
Yayın Günü: 8 Haziran Çarşamba
Yayın Saati: 20.00 

HABERE YORUM KAT