1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 32. bölüm nefesleri kesecek!
Kara Sevda 32. bölüm nefesleri kesecek!

Kara Sevda 32. bölüm nefesleri kesecek!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda bomba gibi bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 32. bölüm fragmanı yayınlanan Kara Sevda izleyiciyi ekrana kilitleyecek. İşte son yayınlanan 32. bölüm fragmanı ve ayrıntılarıyla Kara Sevda...

A+A-

Başrollerinde Burak Özçivit, Kaan Urgancıoğlu ve Neslihan Atagül gibi başarılı isimlere rol veren Kara Sevda reyting listelerini alt üst etmeye devam ediyor. Beğeniyle takip edilen Kara Sevda 32. bölüm fragmanında şok gelişmeler yaşanacak. İşte merak edilen soruların yanıtları ve beğeniyle takip edilen dizi Kara Sevda 32. bölüm fragmanı...

Kara Sevda Çarşamba akşamları saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor...

KARA SEVDA 32. BÖLÜM FRAGMANI

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tufan’ın Asu’ya kendini ispatlamak için Emir’e kurduğu tuzak hem Kemal’in, hem de Emir’in dikkatini şantajcının üstüne çeker. Kaza haberini aldığında bütün öfkesine rağmen Kemal’in içini büyük bir korku kaplar. Kemal içinde Nihan’ın da olduğu arabayı kimin bozduğunun; Emir de kendisini öldürmek isteyen kişinin peşine düşer. 

Asu, Emir’in şüphesini çekme pahasına Zeynep’e yardım eder. Emir Asu’nun karşısına çıktığında sorularına istediği cevapları alabilmesi için Kemal’i aşması gerekir. İki ezeli düşman birbirlerine her fırsatta kılıçlarını çeker. Aralarındaki savaşın hatları artık daha keskindir.

Zeynep, Asu’nun yardımıyla bebeğini kurtarır ancak hayatını garantiye almak için yeni bir plan yapar. Evi terk eder ve Kemal’in kanatları altına sığınır. Bir yandan Sezin, diğer yanda Soydere ailesi Zeynep’in bu kararıyla çalkalanır. Zeynep bu hamlesiyle bir tek Nihan’ın şüphelerinden kurtulamaz. Nihan, Emir’le Zeynep’e dair hissettiği huzursuzluğun nedenini bulmaya kararlıdır. 

Kemal, Nihan’dan uzak durmaya çalıştıkça yolları kesişmeye devam eder. Kemal’in kırgınlığı ve öfkesi Nihan’la arasına aşılması zor bir duvar örse de, bütün dikkati yine de Nihan’da olur. 
 
Tufan’ın tuzağıyla başlayan çatlak Kemal’le Emir’in araştırmalarıyla iyice derinleşir. Hakkı deşifre olmamak için Asu’dan gizli çok riskli bir tercih yapar. Nihan’la Emir büyük bir tehlikenin göbeğine düştüğünde, Kemal Nihan’ın koruyucu meleği gibi etrafında olacaktır.

Kader Nihan’la Kemal’in hayatına yeni düğümler atarken, yaşanacaklar kimsenin tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşacaktır.

HABERE YORUM KAT