1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 28.bölümde şok sahne!
Kara Sevda 28.bölümde şok sahne!

Kara Sevda 28.bölümde şok sahne!

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kara Sevda 28.bölüm fragmanı yayınlandı.

A+A-

 İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen Kara Sevda yine heyecan dolu anlar yaşatacak. İşte tüm merak edilen soruların yanıtları ve Kara Sevda 28.bölüm fragmanı...

Başrollerinde Burak Özçivit Kaan Urgancıoğlu ve güzel oyuncu Neslihan Atagül'ün oyandığı Kara Sevda bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yapımcılığını Ay Yapım yönetmenliğini ise Hilal Saral'ın üstlendiği Kara Sevda büyük bir beğeniyle izleniyor. Kara Sevda Çarşamba akşamlar saat 20:00'de Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. 

KARA SEVDA 28.BÖLÜM FRAGMANI

Emir, Nihan’ın karşısına çıktığında, Nihan  korkularının yersiz olmadığını anlar. Emir, bu aşkın karası olmaktan vazgeçmeyecektir. Elindeki kozları tek tek masaya dizer. Çaresizlik, Nihan’ın boynundan bir ilmek gibi geçer. Seçimini yapmak zorundadır.  Aşkı, vuslattan büyüktür. Ancak tek bir şartı vardır. 


Kemal eve geri döndüğünde, Nihan’ı bıraktığı gibi bulamaz. Nihan’ın yüzündeki mutsuzluktan yokluğunda geçen dakikaların izini sürer. Nihan saklamaya çalışsa da, Kemal’in Emir’den şüphelenmesine engel olamaz. 
 
Kemal, Nihan’ın yüzündeki bulutları dağıtmak için elinden geleni yaparken, Emir hayatının en zor saatlerini bekleyerek geçirecektir.  Öte yandan Nihan Kemal’le birlikte ömrünün sonuna kadar unutamayacağı bir gün geçirir. 
 
Aradan geçen bunca zamandan sonra Nihan için esaretine geri dönmek, Kemal karşısında inançla, yıkılmadan dururken imkansız gibidir. 


Emir’in gizlice yönetttiği oyunu başladığında, Kemal Nihan’ı ikna etmekten daha etkili bir yol düşünür. Emir’le arasındaki ezeli düşmanlığı bitirmek için harekete geçer. 
 

Kara Sevda 28. bölüm 2. fragmanı


 
KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Kemal ve Nihan yeni hayatlarına doğru yol alırken, Emir kısa sürede Nihan'ın yokluğunu fark eder ve deliye döner. Nihan ve Kemal'in birlikte kaçtıklarını anlaması ve ikisinin peşine düşmesi uzun sürmez. Nihan bir yandan kaçtıklarına inanamaz haldeyken, bir yandan da aklı Ozan'dadır. Ama Kemal onun da çaresini düşünmüştür. Kemal ve Nihan'ın Emir'den kaçışı, Ozan için de yeni bir sayfanın başlangıcı olacaktır. 
 
 
Kemal ve Nihan'ın ortadan kaybolduğunun haberi ailelere de yayılır. Hüseyin ve Fehime'ye haberi veren Leyla, Kemal'i anlamaları yönünde çaba sarf ederken; Vildan ve Önder cephesinde, Ozan'ın da yokluğuyla haberin şiddeti ikiye katlanır. 
 
Emir delirmiş halde her yerde Nihan'ı ararken, Nihan hayatında hiç olmadığı kadar mutludur. Ama Kemal, Emir'in peşlerini bırakmayacağını öngörmüştür. Ama Kemal ve Nihan'ın lehine işlemesi gereken zaman, Kemal'in ummadığı şekilde akmaya başlar. Nihan, yaşadığı mutluluğun içinde bir o kadar da tedirgindir. Aileler durumla başetmeye çalışırken, Asu, Kemal'in gidişini öğrendiğinde yıkılır. 
 
Kemal, Nihan'ın tedirginliğini üzerinden atması için elinden geleni yapmaktadır. Nihan'ın yaşadığı korkular içinde bile, hayatlarının en mutlu anlarını yaşamaktadırlar. Bu arada Emir'in Nihan'la Kemal'i bulmak için saldırdığı her yol önünde kapanmakta, Emir gittikçe çaresizleşmektedir. 


Kemal ve Nihan'ın ülkeden ayrılıp hayallerindeki özgürlüğe kavuşmalarına çok az kalmıştır. İkisi Emir'den sonsuza dek kurtulmak için saat sayarlarken, karşılarına, aşmaları gereken, hiç hesapta olmayan bir engel daha çıkacaktır.

HABERE YORUM KAT