1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 27. bölümde Kemal Nihan mutlu olabilecek mi?
Kara Sevda 27. bölümde Kemal Nihan mutlu olabilecek mi?

Kara Sevda 27. bölümde Kemal Nihan mutlu olabilecek mi?

Kara Sevda yepyeni bir bölüm ile izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Kara Sevda 27. bölüm fragmanında nefes kesen sahneler yaşanacak Kemal ve Nihan'ın aşk dolu anları izleyenleri kendine hayran bırakacak.

A+A-

Kara Sevda 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen yayınlanan her yeni bölüm ile büyük beğeni toplayan Kara Sevda'da bu hafta Kemal ve Nihan aşkı damga vuracak.  Nefes kesen sahneleri ile gündemden düşmeyen Kara Sevda 27. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...
 
KARA SEVDA 27. BÖLÜM ÖZETİ
 
Kemal ve Nihan mutluluğu yakalayacak mı?
 

Kemal ve Nihan yeni hayatlarına doğru yol alırken, Emir kısa sürede Nihan'ın yokluğunu fark eder ve deliye döner. Nihan ve Kemal'in birlikte kaçtıklarını anlaması ve ikisinin peşine düşmesi uzun sürmez. Nihan bir yandan kaçtıklarına inanamaz haldeyken, bir yandan da aklı Ozan'dadır. Ama Kemal onun da çaresini düşünmüştür. Kemal ve Nihan'ın Emir'den kaçışı, Ozan için de yeni bir sayfanın başlangıcı olacaktır. 
 

Kara Sevda 27. bölüm fragmanı

Kemal ve Nihan'ın ortadan kaybolduğunun haberi ailelere de yayılır. Hüseyin ve Fehime'ye haberi veren Leyla, Kemal'i anlamaları yönünde çaba sarf ederken; Vildan ve Önder cephesinde, Ozan'ın da yokluğuyla haberin şiddeti ikiye katlanır. 

Emir delirmiş halde her yerde Nihan'ı ararken, Nihan hayatında hiç olmadığı kadar mutludur. Ama Kemal, Emir'in peşlerini bırakmayacağını öngörmüştür. Ama Kemal ve Nihan'ın lehine işlemesi gereken zaman, Kemal'in ummadığı şekilde akmaya başlar. Nihan, yaşadığı mutluluğun içinde bir o kadar da tedirgindir. Aileler durumla başetmeye çalışırken, Asu, Kemal'in gidişini öğrendiğinde yıkılır. 
 

Kara Sevda 27. bölüm 2. fragmanı

 
Kemal, Nihan'ın tedirginliğini üzerinden atması için elinden geleni yapmaktadır. Nihan'ın yaşadığı korkular içinde bile, hayatlarının en mutlu anlarını yaşamaktadırlar. Bu arada Emir'in Nihan'la Kemal'i bulmak için saldırdığı her yol önünde kapanmakta, Emir gittikçe çaresizleşmektedir. 


Kemal ve Nihan'ın ülkeden ayrılıp hayallerindeki özgürlüğe kavuşmalarına çok az kalmıştır. İkisi Emir'den sonsuza dek kurtulmak için saat sayarlarken, karşılarına, aşmaları gereken, hiç hesapta olmayan bir engel daha çıkacaktır.
 
Yayın Günü: 20 Nisan Çarşamba
Yayın Saati: 20.00
 
KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Nihan yaşam mücadelesi veriyor!

 
Nihan'ın kendini boşluğa bırakması hem Kemal’de hem Emir’de bütün ezberleri bozan bir şok etkisi yaratır. Kemal, Emir ve sonrasında bütün aile hastaneye koşar. Nihan, yaşam savaşı verirken, Kemal bir kez olsun Nihan'ın yanına girmeye kararlıdır.


Emir, çaresizlikle Nihan'ın hayata dönüp dönemeyecğini beklerken, gazetede çıkan Nihan ve Kemal'in yasak aşk yaşadığına dair haber yapan magazinciler, Nihan'ın da haberini almış, hastane önüne doluşmuşlardır.  İhanet haberlerinden sonra Nihan intihar mı etti, kazara mı düştü? sorusu artık gündemdedir.
 
Nihan'ı kaybedebilme ihtimali Kemal’i yalnızca üzüntüye boğmaz; acısı ve öfkesini biler. Öte yandan Emir'in de yaşadıklarının sorumlusu olarak gördüğü Kemal'e öfkesi dinmez. Sonunda kontrolünü kaybeder ve sonu karakolda bitecek bir öfke patlaması yaşar. 
 
Kemal, Nihan'ın gözlerini açacağına sonuna kadar inanır. Nihan gözlerini açarsa, artık onu Emir'in yanına göndermemekte kararlıdır. 


Kemal aynı zamanda Emir'le de bütün yaşananları hesaplaşmak niyetindedir. Bunun için seçtiği mekan, hem Emir için hem de Kemal için yeni bir dönemin başlangıcına ev sahipliği yapacaktır. 


Nihan hayata yeniden tutunursa, Kemal’le Nihan’ın hikayesine Kemal, ilk kez tek başına yön verecektir.

HABERE YORUM KAT