1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 24. yeni bölümde nefesler kesilecek
Kara Sevda 24. yeni bölümde nefesler kesilecek

Kara Sevda 24. yeni bölümde nefesler kesilecek

Kara Sevda 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda 24. bölüm fragmanında silahlar çekiliyor. Tarık Kemal'e silah çekiyor. Peki Kemal abi kurşunu yiyecek mi?

A+A-

Yeni bölümde heyecanın dorukta olduğu Kara Sevda dizisinde bu hafta bizi neler bekliyor? Çarşamba günü ekrana gelecek olan Kara Sevda 24. yeni bölümde silahlar çekiliyor. Merakla beklenen Kara Sevda 24. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Kara Sevda 24. yeni bölüm ayrıntıları.

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Kara Sevda' da bu hafta tansiyon yükseliyor. Emir'i kendi oyunuyla vuran Kemal'in, bilmediği bir kardeşinin olduğunu ortaya çıkartması izleyenleri şoke etmişti. Dizinin yeni bölümünde hem Emir hem de Kemal, yıllardır gizlenen bu kardeşin peşine düşecekler.

KARA SEVDA SON BÖLÜM ÖZETİ

Emir, Kemal'den öğrendikleriyle sarsılır, travmatik geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Galip'le büyük bir kopuş yaşarlar. Galip, gerçeklerin büyük bir kısmını inkar edemez. Emir'e kendi açıklamalarını sıralar. Emir ise Galip'in kendisinden sakladığı bazı gerçekleri bulmak için harekete geçer. Kardeşin kim olduğuyla ilgili aklına gelen ilk şüpheli Tufan'dır. Emir, üstü kapatılan geçmişe dair kesin kanıtlar peşindedir. 

Kemal ise Emir'in önüne koyduğu bombanın yarattığı etkiyi izlemekle yetinmeyecektir. Kemal de bu kardeşin kim olduğuyla ilgili bir araştırmaya girer.  Aynı zamanda Kemal, içinde kontrol edemediği şekilde yükselen karanlık duygularla da cebelleşmektedir. 

Nihan, Kemal'den gizli “o gece”nin peşine düşer. Taner'in bahsettiği kaydı bulmakta kararlıdır ama Kemal ve Nihan'ın yolu çok geçmeden yine kesişir. Onları ayıran sır, bugünlerini birleştiren bir düğüm de olur. İsteseler de ayrılamazlar.

Emir, ilk defa bütün dengesini ve kontrolünü kaybetmiş olmanın dağınıklığını yaşarken, Zeynep bu dikkat dağınıklığını lehine kullanmaya kararlıdır. Zeynep'in Asu'dan aldığı destek, daha cesur davranmasına sebep olur. Emir ve zeynep arasında yaşanan yeni bir gelişme evin içindeki dengelerin değişmeye başladığının işaretidir. 

Bu sırada Nihan'a gelen bir paket, Kemal ve Nihan'ın bütün gündemini değiştirir. Bu paket Nihan’la Kemal’e özgürlüğün anahtarını vaat etmektedir. Geleceklerini kurmak için birlikte geri dönüşü olmayan bir adım atarlar.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HABERE YORUM KAT