1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 20. bölümde Emir ve Kemal Nihan için ağlıyor!
Kara Sevda 20. bölümde Emir ve Kemal Nihan için ağlıyor!

Kara Sevda 20. bölümde Emir ve Kemal Nihan için ağlıyor!

Star Tv ekranının beğenilerek takip edilen dizisi Kara Sevda 20. bölüm fragmanları yayınlandı.

A+A-

Bu akşam ekrana gelecek olan Kara Sevda 20. bölüm fragmanlarında Nihan kaçırılıyor. Emir ve Kemal Nihan için seferber oluyor. Kara Sevda 20. bölüm fragmanlarında duyulan silah sesi herkeste panik yaratıyor. Kara Sevda 20. bölüm fragmanları ve tüm detayları.

KARA SEVDA 20. BÖLÜM ÖZETİ
 
Emir ve Kemal Nihan’ı kurtarmak için harekete geçiyor.
 
Kemal, çaldığı kapının ardında karşısında Tarık'ı görünce büyük bir şaşkınlık yaşar. Tarık, Kemal'in soruları karşısında şimdilik bu sorgudan yırtmanın bir yolunu bulmaya çalışırken, Kemal, bunun Emir'in bir oyunu olduğuna inanmak ister. Kemal Tarık'la ve Karen'ın öldürüldüğü geceyle ilgili bağlantıları gözden geçirdiğinde tek bir yol çıkar önüne. 


Nihan ve Kemal, birbirlerini ne kadar özleseler de, aralarına Kemal'in aldığı uzaklaşma kararının soğukluğu girer. Nihan, ne kadar Kemal'e ulaşmaya, duygularını anlatmaya çalışsa da, Kemal, Nihan'ı kendinden uzak tutmaktaki kararında ısrarcıdır. 
 

Kara Sevda 20. bölüm fragmanı

 
Zeynep, Emir ve Nihan'ın evliliklerinin gerçek olup olmadığına dair ilk ciddi şüphelerini kazanır. Bu olayın peşini bırakmayacaktır. Emir'e darbe indirebileceği en önemli silah, bu evdekilerden öğreneceği küçük sırlardadır.
 
Bu sırada Leyla'ya Vildan'ın verdiği evden taşınma mühleti iyice kısalır, Kemal, her şey yoluna girene kadar Leyla'yı kendisinde kalmak üzere evine götürür. Aynı sıralarda Kemal'e Hakkı'nın vereceği bir haberle Kemal'in bütün ilgisi Nihan üzerinden dağılır.  Bu sırada yaşanan bir gelişme, bütün hayatı durdurur. 
 
Nihan kimliği belirsiz kişşilerce kaçırılır. Emir bir yandan Kemal bir yandan Nihan'ı kimin, neden kaçırdığını araştırmaya başladıklarında ikisinin de karşısına sürpriz bir isim çıkar. 

Kara Sevda 20. bölüm 2. fragmanı

 
Kemal, Nihan'la uzak oldukları bir sırada bu olay yaşandığı için kendini suçlarken, Emir de hatayı kendinden başka yerde bulamaz. Nihan da hayatta kalmaya çalışmaktadır. 


Emir bütün güçlerini Nihan'ı kurtarmak için seferber ederken, Kemal, her zamanki gibi kendi yöntemleriyle Nihan'ı kurtarmak için harekete geçer. İkisi de Nihan'a yetişebilmek için hem birbirleriyle hem de zamanla yarışırlar. Çünkü namlu Nihan'ın başına çoktan dayanmıştır.
 
Yayın Günü: 2 Mart   Çarşamba
Yayın Saati:20.00 
 
 

HABERE YORUM KAT