1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Sevda 19. bölümde neler yaşanacak
Kara Sevda 19. bölümde neler yaşanacak

Kara Sevda 19. bölümde neler yaşanacak

Star Tv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Kara Sevda 19. bölüm fragmanları yayınlandı.

A+A-

Bu akşam ekrana gelecek olan Kara Sevda 19. bölüm fragmanlarında Kemal ve Nihan ilişkisi bir türlü sonuca ulaşmıyor. Kara Sevda 19. bölüm fragmanında Zeynep'in evliliği büyük yankı uyandırıyor. Kara Sevda 19. bölüm fragmanları ve tüm detayları haberimizde...

KARA SEVDA 19. BÖLÜM ÖZETİ
 
Kemal, Nihan’ı tehlikelerden uzak tutabilecek mi?
 
Kemal ve Nihan'ın “o gece”nin üstündeki sır perdesine dair en kuvvetli bağlantısı olan Karen'in ölümü her ikisini de derinden etkiler. İkisinde de ayrı ayrı sorgulamalara neden olur. Cinayeti Karen'in kocasının üstlenmesi ise bu cinayette Emir’in parmağı olduğunun açık ilanı gibidir.


Kemal, “o gece” araştırmasının gittikçe daha tehlikeli bir hal almaya başlamasından rahatsız, Nihan'a araştırmalarını durdurmalarını ve birbirlerinden de uzak kalmalarını söyler. Nihan ayrı olma fikriyle sarsılsa da kabullenmekten başka şansı yoktur. 
 

Kara Sevda 19. bölüm fragmanı

 
Kemal’in amacı ise Nihan'ı araştırmadan ve tehlikelerden uzak tutmaktır, Nihan'a söylemeden araştırmalarına Zehir'le birlikte devam eder. 


Nihan, Kemalden uzakta olmanın acısıyla zor günler geçirir. Kemal Nihan'a bir seçenek sunar. Bu ilişkinin gönül rahatlığıyla yürümesinin artık tek bir yolu vardır. Kemal, Karen'ın kocası Taner'in de Emir'in bir oyununa  çekildiğinden emin, Taner'den Emir'i koruduğunu itiraf etmesi ve yeni ipuçları bulmak için bir plan yapar. Planının sonunda onu sürpriz biri beklemektedir. 
 

Kara Sevda 19. bölüm 2. fragmanı


 
Tarık ise birini öldürmüş olmanın etkisiyle dağılmıştır, Banu'ya daha çok sığınır. Sezinler’in evindeyse Zeynep'in yerini sağlamlaştırma çalışmaları devam etmektedir. Zeynep, bir düğün talebiyle çıkar karşılarına. Bu talep Vildan'ı delirtse de, gerçekleşir. Tek sorun, Zeynep'in yalnız olmasıdır. 
 
Zeynep, ailesini düğüne gelmeleri için iknaya çalışır. Kemal dahil bütün ailesi bunu reddeder. Ama düğün günü Kemal fikrini değiştirmek zorunda kalır. Düğün gecesi, Kemal kuracağı şaşırtıcı bir bağlantıyla cinayet düğümünü çözmeye adım adım yaklaşır. Karen'in katiline artık bir adres uzaklığındadır. 
 
Yayın Günü: 24 Şubat  Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

HABERE YORUM KAT