1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Para Aşk izleyenleri büyüledi!
Kara Para Aşk izleyenleri büyüledi!

Kara Para Aşk izleyenleri büyüledi!

Kara Para Aşk son bölümde Elif gerçeği öğrendi. Ömer ve Elif'in nikahı yarıda kalırken Elif katillerle ilgili gerçeği öğrenince ortalık karıştı.

A+A-
Kara Para Aşk 40. bölüm izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde; Ömer ve Elif'in nikahı neden gerçekleşmedi? Ömer öğrendiği gerçekleri Elif'e anlatmamakta kararlıydı. Peki Elif bu duruma sessiz mi kaldı? Kara Para Aşk 'ta beklenmedik bir olay yaşandı. İşte Kara Para Aşk 40. son bölüm ve dahası...
 
Ömer sahilde Elif'in karşısına çıktığında gerçek ayrılık nedenini söyleyemez. Elif acı ve öfkeyle yanından ayrılırken Ömer sırtında kocaman bir yük ve aşk acısıyla kala kalır. 
 
Hüseyin'i yakaladığı gün Elif'e her şeyi anlatacaktır. Bu sırada kaçmak için tipini değiştiren Hüseyin, Tayyar'ın kaçış planı için son hazırlıkları yapmasını beklemektedir. Nikah iptal olduğu için herkes şokedir. Ömer'in perişan halini gören Elvan Ömer'i konuşturmayı başarır. Hüseyin'in katil olduğunu öğrenen Elvan bu acıya dayanamaz ve kalp krizi geçirir. 
 
Ömer annesini hastaneye yetiştirir. Hüseyin annesinin de ölmesine neden olacak mıdır? Korku ve telaşla kaçacağı anı bekleyen Hüseyin, Elvan'ın durumunu öğrenir. Annesini son kez görmek ister ve Tayyar'ın adamlarını atlatıp hastaneye gider. Hastanede Hüseyin'i bekleyen büyük bir tehlike vardır. Hüseyin Ömer'e yakalanmadan annesini görebilecek midir? Ömer Hüseyin'in hastanede olduğunu öğreniyor mu? 
 
Ömer'in Yağız'ın babası olma ihtimali Elif'e gerçekçi gelmemeye başlamıştır. Ona göre Ömer Yağız'ın babası bile olsa bu ayrılmalarına neden olacak bir durum değildir. Elif Ömer'in bir şeyler sakladığını düşünmeye başlar. İpek'le konuşmaya çalışır ama istediği cevabı alamaz. 

HABERE YORUM KAT