1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Para Aşk 54. bölüm
Kara Para Aşk 54. bölüm

Kara Para Aşk 54. bölüm

Kara Para Aşk için final zamanı. Atv ekranının sevilen dizisi 54. bölüm ile final yapacak. Heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı Kara Para Aşk finali için nefesler tutuldu. Çarşamba akşamını iple çeken seyirci için Kara Para Aşk final fragmanları ve detayl

A+A-

Kara Para Aşk 54. bölüm ile büyük finali gerçekleştirecek. 15 Temmuz Çarşamba 21.15'te son bölümü ile ekrana gelecek olan dizide neler olacak merak konusu. İşte yeni bölüm fragmanları..
 

KARA PARA AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Ömer, Hakim'in kararı karşısında deliye dönmüştür. Ona göre onlarca kişiyi öldürmüş büyük bir suç makinesi ve cani için yedi yıl ceza değil, ödüldür. Üstelik Tayyar'ın hapiste yedi yıldan az kalıp çıkma ihtimali çok yüksektir. Hüseyin, Ömer'i bir kez daha hayal kırıklığına uğratmış ve Tayyar'ı kurtarmıştır. 
 
Ömer, ailesi uğruna konuşmaktan vazgeçen Hüseyin'i asla affetmeyecek ve hayatından çıkaracaktır. Tayyar ise son derece mutludur. Bir kaç yıl içerden işlerini idare edecek sonra ebedi özgürlüğüne kavuşacaktır. Hapse girmesine karşın hala her şey istediği gibi ilerlemektedir. Tek sorun Nedret'in yakalanmış olmasıdır. Nedret'in konuşmasına engel olabilirse bütün sorunlarını çözeceğine inanmaktadır. 
 
Ömer'in elinde bir tek Nedret kalmıştır. Ne yapıp edip onu konuşturmak zorundadır. Tayyar'la iş birliğini itiraf edip bildiklerini anlatırsa Tayyar hak ettiği cezayı alacaktır. Halasının katil ve azılı bir suçlu olduğunu öğrenen Elif ise yıkılmıştır. Elif ve Ömer Nedret'i konuşmaya ikna etmek için çabalarlar. Bu sırada sürpriz bir ölüm Ömer ve Elif'in bütün planlarını alt üst eder. Masum insanları suçlulardan korumak için yemin eden Ömer büyük bir kararın eşiğindedir. Bu karar Tayyar'ın, Elif'in ve Ömer'in hayatını kökünden etkileyecektir. Ömer'in kararı nedir? 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler