1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Para Aşk 53. bölümde sürpriz ölüm
Kara Para Aşk 53. bölümde sürpriz ölüm

Kara Para Aşk 53. bölümde sürpriz ölüm

Kara Para Aşk son bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. Finale adım adım yaklaşan dizinin 53. bölümünde Elif gerçeklerle yüzleşti. Kara Para Aşk 53. son bölümde izleyemedikleriniz.

A+A-

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in rol aldığı Kara Para aşk finale bir kala unutulmaz bir bölümle ekrana geldi. Ömer ve Elif'in adaletin yerini bulması için hayatlarını adadıkları hikayede sona yaklaşan ikili, Tayyar'ın hak ettiği cezayı alması için ortağı Nedret'in peşine düştü.

ARDA VE PELİN EVLENİYOR!

Dizinin yeni bölümünde; Arda ve Pelin'in merakla beklenen muhteşem düğünü ekrana gelecek.

Elif ve Ömer'in en yakın arkadaşları olan, iki sezon boyunca tatlı sert çekişmeleriyle milyonların beğenisini kazanan Pelin ve Arda yeni bölümde nikah masasına oturacak. Çiftin nikah şahitliğini ise Ömer ve Elif üstlenecek.

 
Ömer, Hakim'in kararı karşısında deliye dönmüştür. Ona göre onlarca kişiyi öldürmüş büyük bir suç makinesi ve cani için yedi yıl ceza değil, ödüldür. Üstelik Tayyar'ın hapiste yedi yıldan az kalıp çıkma ihtimali çok yüksektir. 
 
Hüseyin, Ömer'i bir kez daha hayal kırıklığına uğratmış ve Tayyar'ı kurtarmıştır. Ömer, ailesi uğruna konuşmaktan vazgeçen Hüseyin'i asla affetmeyecek ve hayatından çıkaracaktır. Tayyar ise son derece mutludur. Bir kaç yıl içerden işlerini idare edecek sonra ebedi özgürlüğüne kavuşacaktır. Hapse girmesine karşın hala her şey istediği gibi ilerlemektedir. Tek sorun Nedret'in yakalanmış olmasıdır. Nedret'in konuşmasına engel olabilirse bütün sorunlarını çözeceğine inanmaktadır. 
 
Ömer'in elinde bir tek Nedret kalmıştır. Ne yapıp edip onu konuşturmak zorundadır. Tayyar'la iş birliğini itiraf edip bildiklerini anlatırsa Tayyar hak ettiği cezayı alacaktır. 
 
Halasının katil ve azılı bir suçlu olduğunu öğrenen Elif ise yıkılmıştır. Elif ve Ömer Nedret'i konuşmaya ikna etmek için çabalarlar. Bu sırada sürpriz bir ölüm Ömer ve Elif'in bütün planlarını alt üst eder. Masum insanları suçlulardan korumak için yemin eden Ömer büyük bir kararın eşiğindedir. Bu karar Tayyar'ın, Elif'in ve Ömer'in hayatını kökünden etkileyecektir. Ömer'in kararı nedir? 
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler