1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Para Aşk 50. bölüm
Kara Para Aşk 50. bölüm

Kara Para Aşk 50. bölüm

Kara Para Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla izlenen Kara Para Aşk yeni bölümüyle yarın akşam ATV’de yayınlanacak. Fenomen dizi Kara Para Aşk’ın 50.bölüm fragmanına Ömer’in tutsaklık sahneleri damga vurdu.

A+A-

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Kara Para Aşk’ın 50. Bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, ve Erkan Can’ın paylaştığı dizinin yeni bölümü yarın akşam ATV’de yayınlanacak.
KARA PARA AŞK’IN 50. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
Metin,Tayyar Dündar'ın Hüseyin'in yaşadığını öğrenmesine engel olmak zorundadır. Aksi halde bütün planları alt üst olacaktır. Bunun için Ömer'i bir süreliğine etkisiz hale getirmek ister ve onu tutsak alır. Burhan'ı Hüseyin'e teslim edip Tayyar'ı öldürmesi için gereken koşulları sağlar.
Planı tıkır tıkır işlemektedir. Hüseyin Tayyar'ı öldürecek başka ülkeye gidecek, kendisi de Nilüfer'le yeni bir hayata yelken açacaktır. Kağıt üzerinde mükemmel gibi görünen planda hesaplanmayan şeyler vardır. Tayyar Metin'den şüphelenip onun peşine düşmüştür. Baba oğul arasındaki bu mücadelede galip gelen kim olacaktır. Ömer ortadan kaybolmuştur. Elif onun için deliler gibi endişelenmektedir. Arda ve Pelin de nerde olduğunu bulmaya çalışmaktadır.
Bir depoya zincirlenmiş olan Ömer'in ise tek amacı oradan kurtulup, Elif'in karar duruşmasında Hüseyin'in yaşadığını ispatlayabilmektir. Elif'i özgürlüğüne kavuşturmanın başka çaresi yoktur. Ömer Metin'in elinden kurtulup Hüseyin'i duruşmaya çıkarmayı başarabilecek midir? Elif'in desteğiyle yeni bir hayata başlayan Mert çok heyecanlıdır. Mezuniyet günü gelip çatmıştır. Mert'in mezuniyet töreni herkesin tahmininden büyük sürprizlere gebedir. Mezuniyette yaşanan olaylar Elif'in hayatını baştan sona etkileyecektir. Mert'in mezuniyetindeki sürpriz nedir?

kara.jpg

DİZİNİN ANA KARAKTERLERİ
 

Tuğba Büyüküstün-Elif

Engin Akyürek-Ömer

Erkan Can-Tayyar

Burak Tamdoğan-Hüseyin

Saygın Soysal-Metin

Emre Kızılırmak-Levent

Öykü Karayel-İpek

Bestemsu Özdemir-Nilüfer

Hazal Türesan-Aslı

Güler Ökten-Elvan

Bedia Ener-Fatma

İlkin Tüfekçi-Pelin

Ahmet Tansu Taşanlar-Arda

Ali Yörenç-Mert

Elif İnci-Melike

Işıl Yücesoy-Nedret

Deniz Barut-Pınar

Kerimhan Duman-Can
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler