1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Ekmek dizisinde sürpriz ayrılık
Kara Ekmek dizisinde sürpriz ayrılık

Kara Ekmek dizisinde sürpriz ayrılık

Ünlü oyuncu Engin Hepileri, Kara Ekmek dizisine veda ediyor.

A+A-

Senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'nun yazdığı, yönetmenliğini Taner Akvardar'ın yaptığı, başrollerinde ise Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman, Elif Can Ongurlar'ın yer aldığı ekranların sevilen dizisi Kara Ekmek'te ünlü oyuncu Engin Hepileri diziden ayrılıyor.


Dizinin konusu


Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.

Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye’yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler