1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Ekmek 30. bölüm
Kara Ekmek 30. bölüm

Kara Ekmek 30. bölüm

Kara Ekmek dizisi 30. bölümüyle izleyicilerinin ekranlarına geliyor. ATV'nin beğenilerek izlenen dizisi Kara Ekmek'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Kara Ekmek yeni bölümden detaylar..

A+A-

Kara Ekmek dizisi izleyicilerine yine heyecan dozu yüksek bir bölümle geliyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kara Ekmek'in bu hafta yayınlacak bölümünde neler olacak? İşte Kara Ekmek yeni bölümden detaylar..

Büyük Hayalleriniz oldu mu?
 
Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? 
 
Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.


Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye'yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.


Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.
 
06 Kasım 2015, Cuma 20:00

 

HABERE YORUM KAT