1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kara Ekmek 22. bölüm sezon finalinde inanılmaz mucize
Kara Ekmek 22. bölüm sezon finalinde inanılmaz mucize

Kara Ekmek 22. bölüm sezon finalinde inanılmaz mucize

Kara Ekmek dizisi 22. final bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Ekmek'in dün akşam yayınlanan sezon finalinde neler oldu? İşte Kara Ekmek 22. bölüm ve detaylar..

A+A-

Kara Ekmek dizisi yine heyecan dolu bir bölümle sezon finali yaptı. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Ekmek'in  yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Kara Ekmek 22. bölüm ve detaylar..

Kara Ekmek 22. bölüm özeti:
 
 
Semra, Asiye'nin bebeğini alıp ortadan kaybolur. Bıçak gibi keskin bir çaresizlik geride kalan herkesi sarmıştır. Asiye, yaşadığı acı ve intikam ateşiyle ortalığı kasıp kavurur. Onun için önemli olan tek bir şey vardır; bebeği.
 
Bebeği için kendini bitiren diğer kişi ise Hale'dir. Yalnızlığı, genç kadını dönüşü olmayan bir intikama sürükleyecektir. Artık kaybedeceği bir şey yoktur.
 
Pervin, eline geçirdiği büyük bir kozla Mine'yi hayatının kararını vermeye sürükler. Pervin, Ali ve Mine üçgeninde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Acılara son noktayı koyan yine Semra olur. Son hamle, beklenmedik olaylara gebedir. Nihai karşılaşma, bazılarını felakete, bazılarını ise inanılmaz mucizelere sürükleyecektir. 
 

 
Kara Ekmek 21. bölümde neler olmuştu:
 
KARA EKMEK 21. Bölüm Özeti
 

Semra’nın gidişiyle, Asiye ve Çetin arasındaki engeller kalkmaya başlar.İkisinin önünde mutlulukla dolu bir yol uzanmaktadır.Ancak bu yolun beklenmedik tuzaklarla dolu olduğunun farkında değildirler.Yalı ve Teneke Çıkmazı, artık birbirlerine kopmaz bir şekilde bağlanmıştır.İki başka dünya, bir taraftan Hale, diğer taraftan Pervin’le iç içe geçecektir.Asiye, güneşin doğduğuna tam inanmışken, kendini sonsuz bir karanlığın ortasında bulur.Bu karanlıkta onu bekleyen sadece ölümdür.Sırlar ve bitmek bilmez bir gerilim herkesi esir alır.
 
Büyük Hayalleriniz oldu mu?
 
Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? 
 

Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.


Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye'yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.
 
Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler