1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Kara Ekmek 20. bölüm fragmanında yollar tıkanıyor
Kara Ekmek 20. bölüm fragmanında yollar tıkanıyor

Kara Ekmek 20. bölüm fragmanında yollar tıkanıyor

Kara Ekmek dizisi 20.bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Ekmek'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Kara Ekmek 20. bölümden fragman ve detaylar..

A+A-

Kara Ekmek dizisi 20. bölümüyle izleyicilerine yine güzel dakikalar yaşatmaya geliyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Ekmek'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Kara Ekmek yeni bölümden fragman ve detaylar..

Semra için artık tüm yollar tıkanmıştır. Cinayetlerden, mezar hırsızlığına kadar tüm oklar kadını göstermektedir. Buna rağmen Çetin, anneannesinin bunları yaptığına inanamaz.
 
Bu inat, Asiye'yle olan ilişkisini zedelemeye başlayacaktır. Pervin, Mine ve Ali'nin ilişkisinin üzerine kara bir bulut gibi çökmeye devam eder. Mine, bir yandan aşkına sahip çıkarken diğer taraftan babasının zarar görmemesine çalışmaktadır.
 
Çetin'in de Semra'nın suçlu olduğunu fark etmesiyle son bir oyun oynanacaktır. Bu oyun sonunda herkesin hayatı kökten değişecektir. Asiye ve Çetin aşkı yolun sonuna gelmiştir.
 
KARA EKMEK 20 .BÖLÜM FRAGMANI

 

HABERE YORUM KAT