1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kaptan Erhan Kurt'un burnu kırıldı
Kaptan Erhan Kurt'un burnu kırıldı

Kaptan Erhan Kurt'un burnu kırıldı

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor'un dün evinde karşılaştığı Halide Edip Adıvarspor maçında burnu kırılan kaptan Erhan Kurt'un burnunda üç ayrı kırık tespit edildiği bildirildi.

A+A-
KAPTANIMIZ ERHAN KURT'A GEÇMİŞ OLSUN
 
Tedavisine başlanan Erhan'ın özel maske ile Payas Belediyespor karşılaşmasına yetiştirilmesi planlanıyor.
Maçın 83.dakikasında rakip takım futbolcusunun attığı dirsekle Erhan'ın burnu kırılırken, hakem Salih Salar'ın bu pozisyonda konuk takım lehine serbest atış kararı vermesi ve bunun da golle sonuçlanması büyük tepki çekmişti. 
 
'GALİBİYETE SEVİNDİK, KAPTANIMIZA ÜZÜLDÜK'
 
Diyarbakırspor'dan yapılan açıklamada hakem kararlarına tepki gösterilerek, Erhan Kurt'a geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Açıklamada,”Galibiyete sevindiğimiz kadar kaptanımızın sakatlanmasına da üzüldük. Söz konusu pozisyonda daha acı olan taraf hakemin faülü rakip takım lehine vermesi ve serbest vuruştan haksız şekilde gol yememiz oldu. Maç içinde bu pozisyonun dışında da aleyhimize cereyan eden ciddi hakem hataları oldu. Hakem hataları yüzünden kaybetmek üzere olduğumuz 2 puanı son dakika golüyle de olsa kazanmamız ilahi adaletin tecellisi olarak yorumluyoruz. Kaptanımızın burnunda 3 ayrı kırık var. Ameliyat olup olmayacağına doktorlar karar verecek. Ameliyat olmadığı takdirde özel maske ile Pazar günü kendi sahamızda yapacağımız Payas Belediyespor maçına yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Kaptanımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.” denildi. 
 

HABERE YORUM KAT