1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kapıcılara iftar yemeği
Kapıcılara iftar yemeği

Kapıcılara iftar yemeği

Kayapınar Belediyesi tarafından ilçe sınarları içinde bulunun binalarda görev yapan bina görevlileri ve ailelerine iftar yemeği verdi.

A+A-

Kayapınar Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı dolaysıyla bina görevlileri ve ailelerine iftar yemeği verdi. Ava Düğün salonunda verilen iftar yemeğine BDP Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna, BDP Diyarbakır İl Eş Başkanı Emin Yılmaz, Kayapınar Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Dağ, Başkan Yardımcısı Aynur Yılmaz, meclis üyeleri, bina görevlileri ve aileleri katıldı.
 
DAĞ :'HİZMETTE AYRIM YAPMAYIZ'
 
İftar yemeğinde konuşan Başkan Vekili Mahmut Dağ, “ Öncelikle iftar yemeğimize katıldığınız izin teşekkür ediyorum. Emeğe ve emekçiye verdiğimiz değer anlamında, zor şartlarda çalışan sizlerle bir arada olmak bizin için büyük bir onurdur. Belediye hizmetlerinin toplumun her kesimine ulaştırılmasında ayrım yapmadık. Halkımızın hizmetinde olmak önceliğimiz olmuştur. Ramazan ayının demokrasi, barış ve özgürlüklere vesile olma umuduyla herkesi selamlıyorum .“ dedi.
 
YILMAZ :'SÜREÇ BARIŞI GETİRECEK'
 
BDP Diyarbakır İl Eş Başkanı Emin Yılmaz, iftar yemeği nedeniyle belediye teşekkür ederek, çözüm sürecine sonuna kadar sahip çıkacaklarını söyledi. Yılmaz,“Bu güzel birlikteliği sağladığı için öncelikle belediyemize teşekkür ediyoruz.   Kürt halkı için önemli bir süreç yaşanıyor. Bu güne kadar büyük acılar ve bedeller ödedik. Bu sürece sahiplenmek geleceğimize sahiplenmektir. Dört parçadaki Kürtlerin bu gün birlikte hareket etmesi gelecek açısından önemli. Bu birliktelik özgürlüğü ve barışı getirecektir.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT