1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Kapı kapı ölüm fişlemesi yapıyor!
Kapı kapı ölüm fişlemesi yapıyor!

Kapı kapı ölüm fişlemesi yapıyor!

PKK'lıların çarpıcı bir planı daha gün yüzüne çıktı, hain ve korkak pkk askerlerimizi önceden fişleyip takip edip haince arkadan vurup kahraman askerimizi şehit ettiği ortaya çıktı.

A+A-

Güneydoğu'da asker ve polislere yönelik suikast eylemleri artarken çok çarpıcı şok bir bilgi ortaya çıktı. KCK'nın şehir yapılanması YDG-H üyelerinin Diyarbakır'da kapıcılardan apartmanlarda oturan asker ve polislerin listesini aldığı belirlendi.

PKK'lıların çarpıcı bir planı daha gün yüzüne çıktı.Hain ve korkak pkk'lılat askerlerimizi önceden fişleyip takip edip haince arkadan vurup şehit ettiği ortaya çıktı. Güneydoğu'da asker ve polislere yönelik suikast eylemleri artarken çok çarpıcı şok bir bilgi ortaya çıktı. KCK'nın şehir yapılanması YDG-H üyelerinin Diyarbakır'da kapıcılardan apartmanlarda oturan asker ve polislerin listesini aldığı belirlendi.

Hakkari Yüksekova'da sivil giyimli üç askere suikast düzenlenmesinin ardından önceki gün de Diyarbakır'da bir astsubay eşiyle birlikte evine giderken maskeli kişilerce vurularak şehit edildi.

Peş peşe gelen saldırılar sonrası çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. bugün'ün haberine göre PKK'nın gençlik yapılanması YDG-H'nin Diyarbakır merkezde üç mahalledeki kapıcılardan apartmanda yaşayan asker ve polislerin listesini aldığı öğrenildi.

SUİKAST AMAÇLI KEŞİF

Lojmanda oturmayan asker ve polislerin adreslerini tespit eden YDG-H militanlarının tespit ettikleri isimlere karşı keşif çalışmaları yaptığı belirlendi. Huzurevleri, Bağlar ve Gaziler'deki kapıcılardan isim listesini alan pkk'nın burada yaşayan güvenlik güçlerine yönelik suikast planları yaptıkları tespit edildi.

YETERLİ LOJMAN YOK

PKK'nın keşif çalışmasının duyulması bölgede yaşayan asker ve polis ailelerini de tedirgin etti. Lojmana çıkmak isteyen ailelere olumsuz yanıt verilmesi ailelerin tedirginliğini daha da artırdı.

PLANLI KOPYA EYLEMLER

Önceki gün sokak ortasında şehit edilen Astsubay Nejdet Aydoğdu'nun keşif çalışmasının ardından şehit edildiği de iddia edildi. Astsubay Aydoğdu nizamiyeden çıktıktan sonra eşiyle alışveriş yaparken semt pazarında sokak ortasında vuruldu. Yine Diyarbakır'da ağustos ayında biri İstihbarat Şube'de çalışan iki polis sokak ortasında evine girecekken şehit edilmişti. (Kastamonupostası)

HABERE YORUM KAT