1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kamu Hastaneleri Başkan ve Yönetimi Diyarbakır'da
Kamu Hastaneleri Başkan ve Yönetimi Diyarbakır'da

Kamu Hastaneleri Başkan ve Yönetimi Diyarbakır'da

Türkiye kamu Hastaneleri kurumu başkanı Uzman. Dr. Zafer Çukurova, bir dizi inceleme ve ziyaret amacıyla Diyarbakır'a geldi.

A+A-

Türkiye kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Dr. Zafer Çukurova, yönetim kurulu ve  Daire Başkanı Umut Doğan birlikte Diyarbakır'a geldiler.

Başkan Dr.Çukurova, ve Kamu Hastaneleri yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Diyarbakır Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm.Dr.Murat Kangını ziyaret ettiler. Başkan Çukurova burada Hastanelere yönelik genel bilgi alarak daha sonra  Hastaneyi gezerek incelemelerde bulundu. Çukurova, kendisinin de uzun yıllar Diyarbakır'da görev yaptığını kaydetti.

Burada yapılan görüşme ve incelerin ardından, Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesine geçtiler.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesinde TKHK Başkanı Çukurova ve Yönetim kurulu üyelerini,  Başhekim Şenol Gedik karşıladı.Selahaddin Eyyubi Eğitim ve Araştırma  Hastanesinde bir dizi inceleme ve görüşmelerde bulunan  başkan  Dr. Zafer Çukurova, yönetim kurulu ve  Daire Başkanı'nı Umut Doğan
ziyaretten çok  memnun  kaldıklarını dile getirdiler.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastahansi Başhekimi Şenol Gedik, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada: 'Yenilikler ve sağlık yatırımları ile ilgili uzun ve önemli değerlendirmelerde bulunduk. Türkiye kamu Hastaneleri kurumu başkanı  Sayın Dr. Zafer Çukurova, yönetim kurulumuz ve  Daire Başkanı'nımız Sayın Umut Doğan'ın hastanemizi ziyaretileri bizi çok mutlu etti.' dedi.

Haber: Ramazan Tugay / Diyarinsesi.org

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler