1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kaleci Muhammed'in gözü yükseklerde
Kaleci Muhammed'in gözü yükseklerde

Kaleci Muhammed'in gözü yükseklerde

DİYARBAKIR – Spor toto 3.lig 3. grubu takımlarından Diyarbekirspor’un alt yapı takım kalecilerinden Muhammed Kaçar’ın gözü yükseklerde.

A+A-

Yeşil – Kırmızılı kulübün alt yapısında yetişip tecrübe kazanan gün geçtikçe tecrübesini daha da artıran15 yaşındaki Muhammed Kaçar, daha da iyi olup üst takımlarda görev almak istiyor.

Diyarbekirspor’un  Akademi liginde mücadele eden takımlarından U – 15 takımı kadrosunda bulunan kaleci Muhammed Kaçar, "Kulübümüz alt yapıya büyük önem vermektedir. Bununla birlikte destekte vermektedir. Değerli antrenörlerimizin nezaretinde görevimizin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Yaşımız küçük, tecrübemi ve kendime olan güvenimi daha artırıyorum. Gün geçtikçe kendime olan güvenim artıyor. Kalecilik akılcılık ve cesaret işidir.Takımlarımız  akademi liginde mücadele ediyor. 15 yaşındayım, 4 sezondan beri  hizmet veriyorum. Çok sevdiğim kentimin takım olan Diyarbekirspor’da kendine güvenen kalecilerinden biriyim. Hocalarım bir dediğini iki etmiyorum. Hem saha içinde hemde dışarıda. Önemli olan  kentimizi temsil eden takımımıza hizmet etmektir. Bunun için ne lazımsa onu yapıyorum . Hedefim daha iyi sezonlar geçirip A takımının formasın giyebilmektir “ dedi.

Bizlerde yine idmanlarımıza başlayacağız. Ben şahsen kulübüme faydalı olmayı hedefliyorum. Gözüm A takımının formasını giymektedir" dedi. 

HABERE YORUM KAT