1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm
Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm

Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm

Özgün bir senaryo ve sağlam oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen son bölümün ardından Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde bu hafta, Mustafa Zeliş'e olan duygularının farkına varmaya başl

A+A-

Ekranların yeni renkli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı dizisi bu hafta  yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.  Zeliş ve Musatafa'nın hikayesini ele alan Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Detayları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsinzi..

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akhan ,Yeliz Akkaya ,Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin’in yer aldığı yeni dizisi “Kalbim Ege’de Kaldı dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta.

Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümü ile 15 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20:00'da Kanal D'de

Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölümünde; Mustafa Zeliş'e olan duygularının farkına varmaya başlıyor ancak Zeliş, Yaman'ı kendine aşık etmekte kararlı...

Gençlerin arasındaki gerginlik ailelere de yansıdı. Sonunda Iraz Nenenin baskısıyla Mustafa özür dilemek için Zeliş'i yemeğe çıkardu. Yemekte Yaman'la karşılaştılar. Zeliş'in Yaman'a ilgisini fark eden Mustafa mirasa tek başına sahip olmak için yeni bir plan yaptı.Kalbim Ege'de Kaldı son bölümünde; aşık olduğu adam tekrar karşısına çıkan Zeliş, duygularını Mustafa'ya açmak zorunda kaldı ve ikili ilk kez birlikte hareket etti. Zeliş patronuna aşıkt ve onu çevresinde kadınlardan kıskanmaktaydı. Mustafa ise, Zeliş'in bu durumuna üzüldü ve Zeliş'in patronunu etkileyebilmesi için onu güzelleştirmeyi aklına koydu. Ancak, Mustafa'nın elbette bir şartı vardır: Zeliş'in onu boşaması. Böylece; Iraz Nene'nin mirasını elde edebilecekti.

KALBİM EGE'DE KALDI KONUSU

Kalbim Ege'de Kaldı; birbirine tamamen zıt iki kutup Zeliş ve Mustafa'nın tek ortak noktaları Iraz Nene'nin planıyla başlayan evlilik oyunlarını analtmaktadır. Iraz Nene, 1970 Yılı Gediz Depremi'nde iki tane kız çocuk evlat edinir. Kızları büyüyünce iki delikanlı ile evlendirir. Ancak iki bacanak, günün birinde birbirlerine düşman olurlar. Nedeni ise paradır. Iraz Nene'nin bu düşmanlığa son verecek bir fikri vardır; bu, iki düşman ailenin çocukları olan Zeliş ve Mustafa'nın evlenmesidir. Iraz Nene, böylece tüm mirasını da Zeliş ve Mustafa'ya bırakacaktır. Formalite evliliği yapan Zeliş ve Mustafa, başlarda boşanmak için ellerinden geleni yapsalar da zaman geçtikçe ikili arasında başlayan aşk, her şeyin gidişatını bir anda değiştirecektir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler