1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde şok!
Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde şok!

Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde şok!

Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle akşam izleyenleri ekrana kilitliyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'da Mustafa'nın çocuğu ortaya çıkıyor. Zeliş bu duruma nasıl tepki veriyor? Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm ve detaylar .

A+A-

Başladığı günden bu yana izleyici tarafından büyük beğeni toplayan ve ilgi ile takip edilen dizide heyecan artarak devam ediyor. Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm ve tüm detaylar 
 
TÜRKAN, MUSTAFA ve ZELİŞ AŞKINA ENGEL OLABİLECEK Mİ?
 
Sevilen oyuncu Deniz Arna, Kalbim Egede Kaldı dizisinin kadrosuna katıldı. 04 Ekim Pazar akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde izleyeceğimiz oyuncu, Mustafa’nın eski sevgilisi ve çocuğunun babası Türkan karakteri ile karşımıza çıkacak.
 
Mustafa ve Zeliş aşkı nereye gidiyor? Türkan’ın çocuğunun gerçek babası Mustafa mı? Bu olaya Zeliş’in tepkisi ne olacak?
 
DENİZ ARNA KİMDİR?
 
21 Mart 1986 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun.
 
Daha önce Üsküdar'a giderken, Sen de Gitme, Sakarya Fırat, Kapadokya Düşleri, Güldünya dizileri ile karşımıza çıkan Deniz Arna; Saklı Hayatlar ve Deli Deli Olma filmleri ile de sinemada boy gösterdi.
 
fft16_mf6128408.jpeg

 
KALBİM EGE'DE KALDI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Mustafa, ölümle burun burunadır. Zeliş, sevgilisini kurtarmak için Yaman’ın teklifini kabul etmek zorunda kalır. Mustafa, hayata dönmüş olsa da artık Zeliş ve Mustafa için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 
 
Zeliş, bir ömür boyu kurtulamayacağı bir yükün altına girmiştir. Bu sefer sevgilisini kurtarma görevi Mustafa’ya düşmüştür. Mustafa, tüm imkanlarını seferber etse de hiçbir şey yapamaz. Çareyi Zeliş’le birlikte kaçmakta bulur. İki sevgili, her şeyi bırakıp yeni bir hayata yelken açacakken öyle bir davetsiz misafir çıkagelir ki, hayatları bir daha düzelmemecesine değişecektir. 
 
Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan,Yeliz Akkaya, Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin’in yer aldığı sevilen dizisi “Kalbim Ege’de Kaldı” 4 Ekim’den itibaren yeni yayın günü olan Pazar akşamları ekrana geliyor.
 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler