1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kalbim Ege'de Kaldı 1. bölüm 3. fragmanı
Kalbim Ege'de Kaldı 1. bölüm 3. fragmanı

Kalbim Ege'de Kaldı 1. bölüm 3. fragmanı

Kanal D'den yepyeni bir dizi daha başladı! Kalbim Ege'de Kaldı, bu hafta 24 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D'de ilk bölümü ile saat 20:00'de başlıyor! Merakla beklenen Kalbim Ege’de Kaldı 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı.

A+A-

Kanal D’nin, yapımını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın gerçekleştirdiği, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Emine Kürük, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı ve Nehir Akkoç'un yer aldığı yeni dizisi Kalbim Ege’de Kaldı 1. bölüm 1. 2. ve 3. fragmanı yayınlandı. Dizi bu hafta ilk bölümü ile ekrana geliyor...

KALBİM EGE'DE KALDI 1. BÖLÜM  FRAGMANI - İZLE


 
KALBİM EGE'DE KALDI 1. BÖLÜM ÖZETİ

Birbirine tamamen zıt iki aile ve bu iki ailenin çocukları olan Zeliş ile Mustafa’nın nefretle başlayan aşklarının komik bir dille anlatıldığı bu keyifli Ege komedisinin genel hikayesi şöyle;

Tesadüfler sonucu bir araya gelen, iki zıt kutup, Zeliş ve Mustafa’nın ortak, çok önemli bir noktaları vardır: Iraz Nine.

Iraz Nine, 1970 Yılı Gediz Depremi’nde evlat edindiği iki kızı büyüyünce köyden iki delikanlı ile evlendirir ancak iki bacanak zaman içinde para yüzünden birbirlerine düşman olurlar. İşte Zeliş ve Mustafa bu iki düşman ailenin çocuklarıdır. Iraz Nine’nin bu düşmanlığa son verecek, iki gencin mutluluğunu sağlayacak fikri oldukça nettir: Zeliş  ile Mustafa’yı evlendirecektir. Iraz Nine’nin tüm mirası da onların olacaktır. Eğer boşanmaya kalkarlarsa davayı açan taraf tüm mirası kaybedecektir. Formalite evliliği yapan bu iki inatçı genç birbirlerini boşanmaya ikna etmek için karşılıklı akıl almaz oyunlar oynarlar. Ta ki Yaman Eryaman köye gelene kadar.

Zeliş ile Yaman arasında başlayan aşk sonucunda Mustafa Zeliş’e karşı derin duygular beslediğini farkedecek, öncelerde istemediği Zeliş’i kendine geri döndürmek için büyük bir mücadele verecektir. Zeliş ise kocası ve yıllarca hayallerini süsleyen patronu Yaman arasında kalacaktır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler