1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Kadın yöneticiler Newroz Parkı'nı gezdi
Kadın yöneticiler Newroz Parkı'nı gezdi

Kadın yöneticiler Newroz Parkı'nı gezdi

Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat ile belediyenin kadın çalışanları ortak yapılan bir programla iftar sonrası Newroz Parkı’nı gezdi.

A+A-

Bağlar Belediyesi’nin iftar sonrası halk ziyaretleri devam ediyor. Halk ziyaretleri kapsamında Newroz Parkı’ndaki yurttaşları ziyaret eden Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat, Bağlar Belediye eşbaşkan yardımcısı Nevriye Çur, belediye kadın meclis üyelerine HDP Diyarbakır Milletvekilli Sibel Yiğitalp ile Bağlar HDP ve DBP ilçe kadın yöneticileri de eşlik etti. Bu hafta sonu da halkla buluşmaya devam eden Bağlar Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat ve HDP Diyarbakır Milletvekilli Sibel Yiğitalp, Bağlarlı yurttaşların sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla parkta bulunan ailelerle bire bir görüştü.

Ailelerin sorun ve şikâyetlerini dinleyen Akat, sıkıntıların  çözümü konusunda ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Her bir yurttaşın sorununu kendi sorunları olarak gördüklerini dile getiren Akat, belediyenin ilgili birimlerine talimat vererek en kısa zamanda sorunlarını gidereceklerini belirtti. 

Akat ve beraberindekileri sıcak karşılayan aileler, çay ikram etti ve daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.   

HABERE YORUM KAT