1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün'de Elif'e şok!
Kaderimin Yazıldığı Gün'de Elif'e şok!

Kaderimin Yazıldığı Gün'de Elif'e şok!

STAR TV'nin yeni bölümleri merakla beklenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm fragmanını yayınladı. Elif büyük bir tuzağın içine düşüyor. Peki Kahraman gerçeği anlayacak mı? Defne'nin alacağı haber ise büyük şok yaşatacak. Kaderimin Yazıldığı Gün 3

A+A-

Kaderimin Yazıldığı Gün 39. bölüm fragmanını izleyici ile buluşturdu. Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde nefesler tutulacak. Elif, Kahraman'dan uzaklaşmak isterken başka bir zorluğa düşer. Kahraman'ı ortadan kaldırmak isteyenler bunu gerçekleştirebilecek mi merak konusu...
 
Kaderimin Yazıldığı Gün 39. yeni bölümü ile 13 Ekim Salı akşamı STAR TV'de..
 
KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN 39. BÖLÜM FRAGMANI
 

 
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Şirkete gitme kararı alan Elif için Kahraman’a yakın olmak kolay olmayacaktır. Giderek aşkına yenilirken, başına gelenleri Kahraman’a anlatıp anlatmamakta kararsız kalır.
 
Öte yandan Elif ve Kahraman’ın yan yana gelmesine tahammül edemeyen Defne iyice telaşa kapılır. Hiç düşünmeden bir plan yapar ve Maksut’u aramakta gecikmez.  
 
Kıymet’in annesi olmadığını öğrenen Yakup şoku atlatır ve soluğu şirkette alır. Kahraman’dan ummadığı bir tepki alacaktır.
 
Şükran ise Defne’den aldığı paranın keyfini sürecekken evde hiç beklemediği bir manzara ile karşılaşır. Konakta işler karışmak üzeredir.
 
Elif intikam ateşinden giderek uzaklaşıp aşkına yenilecekken, karşılaşacağı bir manzara onu deli etmeye yetecektir. Zor olsa da Kahraman’ı unutmaya mecburdur.
 
Selim, Canan’la Yakup’un şirketle ilgili bir konuşmasına kulak misafiri olur.Duyduklarına inanamaz ve bir an önce işin aslını öğrenmek için harekete geçmeye karar verir. 
 
İçinde büyük bir çatışma yaşayan Elif, Kahraman’a ölesiye kızgındır. Bu arada ummadığı bir serüvene çekildiğinin farkında bile değildir.İçinde kaybolacağı yepyeni bir macera Elif’i beklemektedir.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler