1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölümde aşk kazanıyor
Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölümde aşk kazanıyor

Kaderimin Yazıldığı Gün 42. bölümde aşk kazanıyor

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün bu akşam yayınlanan bölümünde heyecan yine doruğa çıkıyor. İşte Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm ve d

A+A-

Kaderimin Yazıldığı Gün izleyenlerine heyecan dozu yüksek yeni bir bölümle geliyor. star Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yeni bölümünde neler oluyor? İşte Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm ve detaylar..

Kaderimin Yazıldığı Gün
 
Kahraman ve Elif aşklarına güvenerek bir araya gelmeyi başarmışlardır. Aşk kazanmıştır  sonunda. Maksut ise komadadır. Elif’in ona sıktığı kurşun bir çok hayatın kesişmesine sebep olacaktır.
 
Defne ise Elif’e karşı yine yenilmiştir. Üstelik Elif ve Kahraman hala resmi olarak evlidirler. Ama pes etmek de Defne’nin kitabında yazmaz. 


Müjgan ve Celal’in arkadaşlığı giderek ilerlerken, Kahraman onlardan önemli bir konuda yardım ister. Elif bunu duyunca şaşkına dönecektir.


Öte yandan hiç ummadığı biri Kıymet’in karşısına çıkar. Geçmişte yaptıklarının hesabını verme zamanı gelmiştir.
 
Elif ve Kahraman aşklarını doyasıya yaşarken, imzasız tehdit mektupları Yörükhanlarda büyük bir paniğe yol açar. Yakup işi araştırmaya başlar ama tabii ki sorunu yine Kahraman’ın çözmesi gerekecektir.
 
Olaylar giderek büyürken, Kahraman kritik bir karar almak zorunda kalacaktır. Konakta hayat yepyeni bir serüvenin eşiğindedir artık.
 
Yayın Günü: 3 Kasım Salı 
Yayın Saati: 20.00
 

HABERE YORUM KAT