1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölüm
Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölüm

Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölüm

Star Tv'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümde ne gibi gelişmeler yaşanacak! Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

A+A-

Star Tv'nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölümüyle izleyicisiyle buluşuyor. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümünde ne gibi süprizler yaşanacak! Kaderimin Yazıldığı Gün 34.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
 
Kaderimin Yazıldığı Gün son bölüm özeti
 
Elif oğlunu geri alabilecek mi?
 
Elif, oğluna ve Kahraman’a kavuşmak üzereyken, karşılaştığı manzara hiç umduğu gibi olmamıştır. Dünyası yıkılır. 
 
Kahraman ise Defne’yle bir hayata imza atmış ancak Elif’i kalbinden söküp atamamıştır. Tek aşkı Elif’tir ve bunu Defne’ye de söyler. 
 
Öte yandan, Yörükhan Holding’de işler kötüye gitmektedir. Kahraman sonunda Yakup’un dediğini kabul etmek zorunda kalacak ve bir ortaklığa “evet” diyecektir. Yakup’un bulacağı ortak hiç ummadıkları biri olacaktır. 
 
Elif, oğlunu ve Kahraman’ı Defne’nin yanında gördükten sonra kahrolmuştur. Ama ne olursa olsun savaşıp, oğlunu geri almaya kararlıdır. Konak’taki Defne ve Şükran çekişmesi de devam etmektedir. Defne, Şükranlar’ın organik tarımda Kahraman’a kuruduğu tuzağı, Şükran ise Defne’nin geçmişte Maksut’la yaptığı işbirliğini öğrenir. Savaş giderek kızışmaktadır. 
 
Elif ise yavaş yavaş umudunu kaybetmektedir. Ne tarafa dönse oğluyla arasında koca bir duvar vardır. Oğlunu almak için, Maksut’un teklifini kabul etmekten başka çaresi yoktur. Kahraman, Holding için, Elif ise oğlu için imza atar. Artık buluşmaları çok yakındır ama hayal ettiklerinin çok uzağındadır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler